Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Które wybory wpływają na zakończenie w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

W poniższym rozdziale poradnika do gry Greedfall, przeczytasz które dokładnie wybory determinują zakończenie i przebieg zakończenia.

Które wybory wpływają na zakończenie w Greedfall?

1 - Które wybory wpływają na zakończenie w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry
  1. Reputacja z frakcjami - Pod koniec gry, będziemy musieli założyć sojusz przeciw Constantinowi. Frakcje dołączą do nas tylko wtedy, gdy mamy z nimi przyjazne stosunki. Tym samym, musimy ukończyć wszystkie misje poboczne dla nich i wykazać się etycznym podejściem, by zdobyć jak najwięcej punktów reputacji.
  2. Relacje z towarzyszami - jeśli wykonaliśmy misje poboczne towarzyszy, to będziemy w z nimi w dobrych relacjach. Tym samym, Kurt nas nie zdradzi i na sam koniec towarzysze pomogą nam w walce. Siora zostanie Mal, Aphra zyska szacunek u wszystkich tubylców, Kurt zostanie asystentem Sieglinde, Vasco zostanie komandorem, Petrusa zostanie kardynałem.
  3. Wybór króla Tubylców - Zakończenie wspomni o królu, którego wybraliśmy podczas przechodzenia gry. Może to być Dunncas, Derdre lub Ullan.
  4. Relacje z Derdre - jeśli pomogliśmy kobiecie w misjach z pochówkiem matki i łagodziliśmy jej zapędy bojowe, kobieta na koniec pogodzi się z faktem, że nie została wybrana Królową (jeśli wskazaliśmy innego pretendenta).
  5. Skazanie Doktora Asiliego - Po skazaniu doktora na śmierć w procesie, praktyki robienia eksperymentów na ludziach wyjdą na światło dzienne i sojusz podejmie środki, by nigdy więcej ich robić.
  6. Pomoc Ullanowi - gdy pomogliśmy Ullanowi podczas misji pobocznych, dalszy przebieg wydarzeń zostanie pokazany w epilogu.
  7. Wybór dokonany na zakończenie misji pobocznych Theleme - gra przedstawi również podsumowanie, co się stało z kamiennymi tablicami i doktrynami Świętego Matheusa.
  8. Ostateczny wybór - Oczywiście, najważniejsze znaczenie ma ostateczny wybór, czy chcemy zabić Constantina, a może dołączyć do niego. Zależnie od podjętej decyzji, zobaczymy dobre lub złe zakończenie, które dodatkowo jest zmodyfikowane o wyżej wspomniane decyzje.