Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Polecane modyfikacje do GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Jako, że GreedFall ma sporo błędów oraz mechanik, które niektórym nie przypadły do gustu możesz zmienić je dzięki modyfikacjom. Na tej stronie podaliśmy nazwy modów, które poprawiają pracę kamery, wpływają na umiejętności bohatera oraz kilka takich, które wpływają na kosmetyczne aspekty gry, ale dzięki temu nadają jej nowego klimatu.

Camera overhaul

W serwisie nexusmods.com możesz znaleźć modyfikację Camera Overhaul. Poprawia ona pracę kamery oraz zwiększająca zasięg pola widzenia w GreedFall (z wartości 1.5 do 2).

Mod ten usuwa również ruch kamery podczas biegania oraz walki - Polecane modyfikacje do GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Mod ten usuwa również ruch kamery podczas biegania oraz walki.

Equipment no requirements

Mod ten dezaktywuje wymagane umiejętności i atrybuty postaci, niezbędne do korzystania z broni/zbroi/magii.

Remove Brown Filter

Prosty mod pozbywający się brązowego filtra, bez wpływu na wydajność - Polecane modyfikacje do GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Prosty mod pozbywający się brązowego filtra, bez wpływu na wydajność. Dzięki temu twoja gra stanie się bardziej jaskrawa, dzięki wielu niebieskim i szarawym odcieniom. Wpływa to znacząco na klimat świata.

Play as Anyone

Mod dodaje więcej elementów customizacji postaci, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

More Carry Weight

Mod ten pozwala na noszenie o wiele większej liczby przedmiotów. Każdą dopuszczalną wagę mnoży razy 10. Oznacza to, że jeśli początkowo mogłeś nieść 200 to teraz możesz 2000.

Visible Sheathed

Dzięki tej modyfikacji będziesz widzieć jakie bronie posiadasz przy sobie. Ciężkie obronie (obuchowe, dwuręczne) będziesz miał przypięte do pleców, a te lżejsze (jednoręczne, bronie palne) do boków bohatera.

Simple Reshade Sharpen-Minor colour adjustment

Mod ten zwiększa ostrość tekstur, ceni oraz światła nie wpływając na wydajność gry.

Equipment Upgrade

Mod ten eliminuje potrzebę rozwijania umiejętności rzemieślniczych. Możesz, więc ulepszać/tworzyć bronie oraz ubrania bez rozwijania bohatera.

OMG XP

Modyfikacja ta zwiększa ilość zdobywanego przez Ciebie doświadczenia pięćdziesięciokrotnie.