Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój postaci w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

W GreedFall bardzo ważną mechaniką jest zdobywanie punktów doświadczenia i rozwijanie bohatera. W grze musisz odpowiednio dobierać punkty umiejętności, atrybuty oraz talenty postaci. Od tych decyzji zależy twoja rozgrywka. Jeśli nie dasz sobie punktów w ,np. posługiwanie się bronią palną, postać nie będzie w stanie strzelać. To samo tyczy się pozostałych umiejętności dostępnych w grze.

Informacje o umiejętnościach, atrybutach i talentach w grze Greedfall znajdziesz w naszym poradniku. Dokładnie opisaliśmy, każdą umiejętność i określiliśmy, które z nich będą najlepsze.

Co mogę rozwijać?

W grze możesz rozwijać talenty, atrybuty i umiejętności. Każda opcja inaczej wpływa na twojego bohatera.

Talenty

Każda postać dostępna w Greedfall może rozwijać swoje talenty - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Każda postać dostępna w Greedfall może rozwijać swoje talenty. Są one podzielone na sześć drzewek: wigor, charyzma, nauka, otwierania zamków, rzemiosło i intuicja. Twój wybór wpłynie na bohatera, np. dzięki rzemiosłu będziesz mógł samodzielnie tworzyć bronie i ulepszenia, bez otwierania zamków nie będziesz w stanie dostać się do wielu miejsc, a charyzma może uratować Cię od niepotrzebnej walki.

Umiejętności

Drzewko umiejętności dzieli się ono na sześć głównych ścieżek, z czego każda z nich odblokowuje 3 kolejne - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Drzewko umiejętności dzieli się ono na sześć głównych ścieżek, z czego każda z nich odblokowuje 3 kolejne. Dzięki niej możesz odkryć nowe umiejętności, zaklęcia oraz umożliwić swojej postaci dysponowanie daną bronią, np. palną.

Pamiętaj, że drzewko to jest bardzo skomplikowane - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Pamiętaj, że drzewko to jest bardzo skomplikowane. Na przykład, jeśli chcesz zdobyć broń obuchową/dwuręczną musisz pierw zakupić umiejętność władania bronią jednoręczną. Potem wykupić wszystkie umiejętności z tej dziedziny, aby dostać się do broni ciężkiej dwuręcznej.

Atrybuty

Każda postać dostępna w Greedfall może rozwijać również swoje atrybuty - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Każda postać dostępna w Greedfall może rozwijać również swoje atrybuty. Są one podzielone na sześć drzewek: siła fizyczna i psychiczna, zręczność, wytrzymałość, siła woli i celność. Wpływają one na statystyki bohatera (mane, zdrowie, pancerz) oraz jego umiejętności bojowe.

Jak zdobywać punkty doświadczenia?

Punkty doświadczenia to ważny element rozgrywki w GreedFall, dzięki nim będziesz zdobywać nowe poziomy, które umożliwią Ci rozwój postaci.

Misje

Punkty doświadczenia najszybciej zdobędziesz wykonując misje (główne i poboczne) - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Punkty doświadczenia najszybciej zdobędziesz wykonując misje (główne i poboczne). Za nie możesz zdobyć od kilkuset, do kilku tysięcy punktów.

Zabijanie przeciwników

W grze możesz zabijać żołnierzy oraz potwory - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

W grze możesz zabijać żołnierzy oraz potwory. Pokonanie każdego z nich da Ci odpowiednią pule punktów doświadczenia.

Dodatkowo pamiętaj, że możesz również przejrzeć zawartość kieszeni przeciwników i w ten sposób zdobyć więcej przedmiotów oraz pieniędzy.

Co ile poziomów mogę rozwinąć umiejętność?

Jeśli wejdziesz w drzewko umiejętności, talentów czy atrybutów zobaczysz ile brakuje ci do kolejnego punktu - Rozwój postaci w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Jeśli wejdziesz w drzewko umiejętności, talentów czy atrybutów zobaczysz ile brakuje ci do kolejnego punktu. Informacja ta zaznaczona jest po prawej stronie ekranu - oznaczyliśmy to miejsce na screenie powyżej.

Jak zresetować umiejętności?

Aby zresetować wszystkie umiejętności bohatera potrzebujesz przedmiotu zwanego Kryształ pamięci (Memory Crystal). Dzięki niemu możesz dowolnie modyfikować swojego bohatera.

Dokładne informacje na temat Kryształu Pamięci znajdziesz na stronie poradnika poświęconej zresetowaniu umiejętności.