Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znajdź Królową Bladnid | Misje towarzyszy w GreedFall - Siora GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall odnajdziesz opis przejścia misji Znajdź Królową Bladnid, zleconą przez towarzyszkę - Siorę.

Gdzie rozpocząć zadanie?: Ukończ misję fabularną Bitwa Czerwonych Włóczni, a następnie pomów z Siorą i zgódź się jej pomóc.

Po rozmowie idź do lokacji Vedrad Czerwony Las i porozmawiaj z Kapitanem Posterunku - Znajdź Królową Bladnid | Misje towarzyszy w GreedFall - Siora - GreedFall - poradnik do gry

Po rozmowie idź do lokacji Vedrad "Czerwony Las" i porozmawiaj z Kapitanem Posterunku. Dowiesz się, że matka Siory nie żyje - idźcie wspólnie do miejsca spoczynku jej ciała. Pozwól Siorze pożegnać się ze swoją matką, a następnie pomów z kobietą. Idź do kapitana i spróbuj go przekonać z pomocą charyzmy, by wydał ci ciało. Jeśli ci się to nie uda, będziesz musiał w inny sposób zmusić go tego.

Wejdź do kwater oficera posterunku i podnieś list - Znajdź Królową Bladnid | Misje towarzyszy w GreedFall - Siora - GreedFall - poradnik do gry

Wejdź do kwater oficera posterunku i podnieś list. Następnie poszukaj klucza do skrzyni, lub skorzystaj z otwierania zamków, by włamać się do kufra i zdobyć kolejne obciążające dowody. Udaj się teraz we wskazane miejsce spotkania, ukryj się za skałami (przykucnij) i obejrzyj scenkę.

Będziesz musiał pokonać przemytników i pomów z kapitanem - Znajdź Królową Bladnid | Misje towarzyszy w GreedFall - Siora - GreedFall - poradnik do gry

Będziesz musiał pokonać przemytników i pomów z kapitanem. Możesz teraz skorzystać z opcji, by automatycznie wrócić do wioski Vedrhais - zrób to. Pomów z Eseld i powiedz jej o wszystkim. Zakończysz zadanie poboczne, otrzymasz +3 reputacji w relacji z Siorą i otrzymasz 1000 XP.