Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znikający Nautowie | Misja poboczna w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Kolejna strona poradnika do gry Greedfall przynosi opis przejścia zadania pobocznego Znikający Nautowie.

Gdzie rozpocząć zadanie?: Podczas rozmowy z Vasco w misji Wielka Wyprawa.

Pomów z Lauro o znikających rekrutach Nautów - Znikający Nautowie | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Pomów z Lauro o znikających rekrutach Nautów. Zostaniesz skierowany do tawerny - pomów z karczmarzem i podejrzanym klientem. Zostaniesz skierowany do porywaczy - pomów z Lady Fontaine, a dowiesz się prawdy o porwanym Naucie. Idź do Kapitana Vasco i pomów przesłuchanej właśnie kobiecie. Następnie pomów z Mr De Courcillonem o całej sprawie, a zyskasz nowe dowody.

Wróć do posiadłości Fontaine i zabierz notatkę z parteru - Znikający Nautowie | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Wróć do posiadłości Fontaine i zabierz notatkę z parteru. Biegnij teraz do wskazanego magazynu i zejdź schodami na dół. Możesz spróbować użyć charyzmy, lub wykorzystać wszystko co powiedział ci Sir De Courcillon. Jeśli załatwisz sprawę bez rozlewu krwi to zyskasz +2 punkty reputacji dla Kongregacji Kupieckiej.

Jonasa znajdziesz kawałek dalej w celi. Uwolnij mężczyznę i wróć do Kapitana Vasco, a zakończysz misje i otrzymasz 1000 XP.