Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Magia w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Bardzo ważną częścią GreedFall jest magia. Pozwala ona nie tylko na leczenie bohatera, ale również na atakowanie przeciwników, wzmacnianie pozostałych ataków oraz wpływanie na przeciwników. Na poniższej stronie podamy parę ważnych informacji na temat magii, aby ułatwić Ci czarownie w grze GreedFall.

Jak odblokować magiczne pierścienie?

Boski pierścień magiczny (Divine Magic Ring) to umiejętność, którą musisz wykupić, aby móc używać pierścieni - Magia w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Boski pierścień magiczny (Divine Magic Ring) to umiejętność, którą musisz wykupić, aby móc używać pierścieni. Są one potrzebne, do niektórych zaklęć oraz wzmacniają moc tych podstawowych czarów.

Czy pierścień potrzebny jest do każdego zaklęcia?

Nie - Magia w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Nie. Pierścienie nie są wymagane do rzucania wszystkich zaklęć dostępnych w grze. Takie czary jak Shadow Burst albo Magic Healing wykonasz bez magicznych pierścieni.

Jak regenerować manę?

Mana w grze GreedFall regeneruje się z czasem - Magia w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Mana w grze GreedFall regeneruje się z czasem. Wystarczy, że przez chwilę nie będziesz używał magicznych umiejętności, a zdobędziesz dodatkowe punkty.

Możesz również zakupić umiejętności, które zmniejszą koszt twoich zaklęć.

Jak rozwijać magię?

Magię możesz rozwijać za pomocą drzewka umiejętności - Magia w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Magię możesz rozwijać za pomocą drzewka umiejętności. Możesz zakupić tam wiele ciekawych zaklęć oraz zwiększyć ich siłę.

Jakie atrybuty są najlepsze dla czarodzieja?

Siła psychiczna, celność i siła woli to umiejętności stworzone dla magów i strzelców - Magia w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Siła psychiczna, celność i siła woli to umiejętności stworzone dla magów i strzelców. Zapewnią Ci one szybszą regenerację many oraz zwiększenie celności strzałów.

Czy magia niszczy pancerze?

Wszystkie magiczne ataki przenikają przez pancerze przeciwników - Magia w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Wszystkie magiczne ataki przenikają przez pancerze przeciwników. Nie musisz się więc nimi przejmować, a po prostu swobodnie atakować przeciwnika.