Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć najlepsze zakończenie w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

Choć wiele osób twierdzi, że najlepszym zakończeniem jest to, które osiągnęliśmy my sami, w grze Greedfall można dotrzeć do naprawdę dobrego zakończenia. Poniżej znajdziesz poradnik, krok po kroku co zrobić, by zobaczyć szczęśliwy epilog.

Jak zdobyć najlepsze zakończenie w grze Greedfall?

Aby zdobyć najlepsze zakończenie w grze musisz - Jak zdobyć najlepsze zakończenie w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Aby zdobyć najlepsze zakończenie w grze musisz:

  1. Pomóc towarzyszom w ich misjach pobocznych. Ukończ wszystkie zadania poboczne i staraj się je wypełniać w miarę na bieżąco. Jeśli będziesz zwlekał, Kurt w pewnym momencie gry może cię zdradzić, co zmodyfikuje przebieg niektórych wydarzeń i stracisz możliwość obejrzenia najlepszego zakończenia. W przypadku Siory, nie pozwól jej zabić żołnierza w czasie walki, pomóż jej wykraść ciało matki i dokonajcie wspólnie pochówku. Pomów Petrusie w jego zadaniach i staraj się być wyrozumiały dla duchownego, za jego grzechy przeszłości. Wraz z Kurtem, odnajdźcie regiment duchów i rozwiążcie zagadkę obozowiska. Pomóż Aphrze w jej badaniach i spraw, by doktor Asili stanął przed sądem i został skazany na śmierć. Natomiast w przypadku Vasco - ukończ wszystkie jego misje i staraj się w nich przestrzegać zasad Nautów i nie walcz z jego kompanami.
  2. Zdobądź najlepszą relację z innymi frakcjami. W tym przypadku, musisz wykonać wszystkie misje poboczne dla frakcji. W przypadku Theleme, odnajdź tablice Świętego Matheusa i zwróć je matce Kardynalinie, przekonując ją, że ujawnienie ich pomoże wzmocnić jej państwo. W przypadku Tubylców, pomagaj im, nie zniszcz obozu rebeliantów i wskaż Dunncasa jako Króla podczas koronacji. Strażnikom Denara pomóż w schwytaniu i skazaniu Egona. W misjach Nautów, musisz we wskazanych miejscach bezwzględnie się skradać, gdyż bardzo łatwo zaprzepaścić relacje z tą frakcją i wbić jedynie "niezły" poziom relacji. W przypadku Sojuszu Mostu, dotrzyj do Asiliego, skaż go (nie zabijaj go) w procesie i doprowadź Aphrę na egzekucję.
  3. Wybierz Dunncasa jako Króla. Dunncas idealnie nada się na króla tubylców - jest mądry, nie chce wojny i dąży do porozumienia.
  4. Pomóz Ullanowi w misjach pobocznych, a dostanie epilog swoich przygód w zakończeniu gry.

Generalnie, aby zdobyć najlepsze zakończenie, musisz naprawdę wczuć się w rolę dyplomaty. Wiele zadań wymaga od ciebie ważnych decyzji - staraj się nie narażać zbytnio żadnej z frakcji i lawiruj tak, by ciągle mieć zapas kilku punktów relacji z innymi, by ostatecznie zakończyć wątek główny na reputacji przyjaznej.

Wykonuj misje towarzyszy na bieżąco i również staraj się im pomagać, rozmawiaj z nimi i wybieraj właściwe ścieżki dialogowe (wskazane w rozdziałach z romansami). Nie dąż do eksterminacji tubylców, pomagaj im i staraj się zachować równowagę z przyrodą. Na koniec, uśmierć Constantina w czasie dialogu, a obejrzysz najlepsze zakończenie w grze Greedfall.