Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tajemnica Starożytnych Ruin | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall przeczytasz opis przejścia misji głównej Tajemnica Starożytnych Ruin.

Idź na rozmowę z Madame de Morange - Tajemnica Starożytnych Ruin | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Idź na rozmowę z Madame de Morange. Wskaże ci ona położenie starej kopalni - udaj się do Glendgnamvar. "Wybrzeże Długich Kości" i udaj się do starej kopalni wskazanej przez Madame de Morange. Pomów z górnikami o ruinach - zakup również przed wyjściem u handlarza tryb maszyny/ kołowrotek (New Cog) - przyda się trochę później.

1 - Tajemnica Starożytnych Ruin | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry
Idź do jaskini i wejdź drabiną po prawej stronie na górę - Tajemnica Starożytnych Ruin | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Idź do jaskini i wejdź drabiną po prawej stronie na górę. Następnie skorzystaj z zakupionego przedmiotu, by naprawić mechanizm. Przejdź teraz do ruin i rozpocznij eksploracje. Wszystkie ważniejsze punkty zostaną zaznaczone na mapie.

W okolicy grasuje również potwór - Nadaig Glendemen - Tajemnica Starożytnych Ruin | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

W okolicy grasuje również potwór - Nadaig Glendemen. Jest on jednak słabszy niż poboczni bossowie w grze - uważaj jedynie na jego ataki elektryczne i szybko przełam jego pancerz. Następnie otwórz skrzynie nieopodal i wróć ze wszystkimi informacjami do Constantina. Za wykonanie zadania otrzymasz +1 punkt reputacji z Kongregacją Kupiecką i 1500 XP. Rozpoczniesz również od razu zadanie Sekret Księcia.