Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Armia umarłych | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Carnán

Cel główny: Pokonaj wskrzeszonego Zoga.

Musisz zniszczyć 6 totemów i pokonać Zoga. - Armia umarłych | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz zniszczyć 6 totemów i pokonać Zoga.
  1. Zog został wskrzeszony przez swoich akolitów i po raz kolejny spróbuje stworzyć armię nieumarłych. Twoim zadaniem jest zniszczyć sześć totemów, które znajdziesz na sporej arenie. Zadanie jest o tyle trudne, że oprócz klasycznych orków, pilnują ich kapitanowie i sam Zog.
  2. Najlepiej postawić na skradanie i omijać większość wrogów. Na arenie jest mnóstwo przeciwników, a konfrontacja nawet z garstką wrogów, przykuwa uwagę innych. Skup się więc na skradaniu - zeskocz blisko totemu i oczyść go, nim wrogowie zaczną cię atakować.
  3. Standardowo, przyzwij sprzymierzeńców, by mieć trochę wytchnienia. Staraj się jak najszybciej zniszczyć totemy, bo wrogowie i tak będą wracać z martwych. Jeśli będziesz ranny, po prostu oddal się od walki i wyssij pojedynczego orka, a odzyskasz zdrowie.
Zawsze możesz postawić na skradanie się i atakować wroga z ukrycia. - Armia umarłych | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zawsze możesz postawić na skradanie się i atakować wroga z ukrycia.
  1. Gdy zniszczysz wszystkie totemy, twoim celem będzie pokonanie Zoga. W moim przypadku, nekromanta był na 46 poziomie i był rangi legendarnej. Nawet jeden celny rzut jego oszczepu był w stanie odebrać mi większość życia. Dlatego zachowaj naprawdę dużą czujność.
  2. Najlepiej skorzystaj z wybuchających strzał lub postaw na taktykę hit and run. Zbliż się do wroga, wespnij się np. na kolumnę i zaatakuj go z zaskoczenia. Po ataku ucieknij, zgub trop wroga i powtórz sztuczkę. Niebawem nekromanta będzie martwy... na dobre.