Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

13. Dzika natura | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Carnán

Cel główny: Pokonaj ducha Carnán.

Najpierw zmierzysz się z duchem puszczy pod postacią karagora. - 13. Dzika natura | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Najpierw zmierzysz się z duchem puszczy pod postacią karagora.
  1. Zadanie zaczyna się spokojnie. Najpierw wbiegnij przez bramę i podejdź do uwięzionego orka. Zdominuj go, a poznasz z czym walczyli w puszczy. Kieruj się do kolejnego orka i powtórz manewr, a otrzymasz kolejną wizję.
  2. Kontynuuj drogę i miń zabite orki. W końcu zjawi się sprawczyni całego zamieszania - duch Carnán jasno da do zrozumienia, że ty również nie jesteś tu mile widziany. Po cutscence czeka cię walka z wrogiem. Duch najpierw zaatakuje cię w postaci specjalnego karagora, który jest dużo silniejszy niż klasyczne osobniki.
  3. Starcie z tą postacią Carnán nie jest trudne. Atakuj wroga od boku i strzelaj z łuku w głowę przeciwnika. Oprócz mini bossa, grasować dookoła będą zwykłe karagory, więc zachowaj czujność.
Graug jest bardzo silny - postaw na atak z dystansu i ciągłe uniki. - 13. Dzika natura | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Graug jest bardzo silny - postaw na atak z dystansu i ciągłe uniki.
  1. Gdy wróg zostanie pokonany, Carnán zjawi się pod postacią Grauga. Ten przeciwnik jest szalenie silny - nie dość, że jest bardzo silny w zwarciu, to potrafi ziać ogniem i ciskać potężnymi kulami ognia.
  2. Musisz cały czas być w ruchu i nie zostawać za długo w jednym miejscu. Najlepiej pokonać wroga strzelając z łuku w głowę stwora. Na arenie znajdziesz sporo strzał, więc w razie potrzeb możesz łatwo odnowić zapasy.
Finalnie, czeka cię starcie z drakiem. - 13. Dzika natura | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Finalnie, czeka cię starcie z drakiem.
  1. Gdy i tę formę pokonasz, Carnán przyleci pod postacią draka. Tutaj taktyka walki będzie podobna jak z Graugiem. Biegaj po arenie i staraj się unikać ataków wroga. W wolnej chwili strzelaj w paszczę draka, a odbierzesz mu sporo zdrowia.
  2. Po walce, czeka cię rozmowa z duchem strzegącym puszczę. Dowiesz się, że musicie złączyć siły, bo dużo potężniejszy wróg zbudził się z pradawnego snu...