Śródziemie Cień Wojny: Zguba - solucja

Akt 2 - Dojście do władzy - Solucja, opis przejścia

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Zadania: Bruz

Cel główny: Ocal Strażnika (Ranger).

Musisz pokonać dzikie karagory. - Śródziemie Cień Wojny: Zguba - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz pokonać dzikie karagory.
  1. Bruz porwał Strażnika i czas go uwolnić. Twoim zadaniem jest dotrzeć do miejsca, w którym ostatnio widziano Strażnika. Aby tam dotrzeć, musisz przejść przez sporą liczbę orków. Jeśli chcesz, możesz przejść misję klasycznie - atakując wrogów i poruszając się powoli ku celowi. Jednak szybką metodą jest zdominowanie karagora i szybka pogoń w wyznaczone miejsce.
  2. Gdy dotrzesz w wyznaczony punkt, rozpocznie się scenka i zjawi się Bruz. Jak się można było domyślić, ork chciał cię zwabić w to miejsce i teraz jesteś zmuszony do walki z grupką dzikich karagorów.
  3. Walka może być bardzo trudna, jest jednak pewne obejście, które bardzo ułatwi ci walkę. Wystarczy, że posiadasz umiejętność Jeździec cienia i ulepszenie Samiec Alfa. Pokonaj jednego z karagorów i użyj umiejętności, by szybko zdominować bestię. Dzięki temu, wszystkie karagory automatycznie zostaną zdominowane, co praktycznie zakończy potyczkę.
  4. Pokonaj pozostałą grupkę przeciwników, a czeka cię kolejna cutscenka. Misja dobiegnie do końca, choć Bruz umknął!

Middle-earth: Shadow of War

10 października 2017

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2018-02-12
18:37

Sajfa3412 Junior

😒

robiłem i to, i to Nie działa

Komentarz: Sajfa3412
2018-02-21
18:19

MeefMaster Junior

Ten akt to wydłużanie gry na siłe, niemiłosiernie czuje się tym już znudzony po 4 etapie. Tani trik niczym kopniak w krocze od twórców walcz se jeszcze pare godzin bo nie odblokujesz zakończenia haha. śmieszne w chuj, na tyle że moja ocena o grze gwałtownie spada, 40 godzin rozgrywki poszło w niżej za ostatnie 5.

Komentarz: MeefMaster
2018-08-05
13:11

Malord Junior

Trzeba zrobić mocną poprawkę tworcy wreście zmienili ostatni akt do 4 etapów

Komentarz: Malord
2019-04-13
19:48

Havor Junior

Witam, mam problem... Nie wyświetla mi się misja ''Świetlisty Władca'', chociaż mam podbite wszystkie posterunki, a inne zadania skończone.

Komentarz: Havor
2020-06-22
18:06

Retron Legionista

1.Mam problem z misją maedad , jak nie mogę zmieścić się w czasie.

2. A drugim jest breged ciągle potykam się o miny albo nawet jak się turlam to one i tak wybuchają.

Misje cienie przeszłości

Ktoś już je przeszedł na 100% ?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Komentarz: Retron
2022-12-06
12:29

damianm2 Junior

Mam 80 poziom i zdobyłem już wszędzie 100 % a nie mogę odblokować Minas Morgul . Co zrobić?

Komentarz: damianm2
2023-02-05
13:19

damianm2 Junior

Pokonałem Nazgule w rozszerzeniu fabularnym Ostrze Galadrieli, mam w Minas Morgul swoją armię tylko nie mogę obsadzić wodzów i naczelnika , jak to zrobić co jeszcze muszę zdobyć i kogo pokonać żeby to odblokować. Dodam że mam wszystko co możliwe ukończone na 100 %

Komentarz: damianm2
2024-05-16
21:33

Mroczny Talion Junior

W Minas Morgul nie można mieć naczelnika ani wodzów.

Komentarz: Mroczny Talion
2024-12-15
15:29

dawidg25811141720232629 Junior

Wie ktos dlaczego stan zrdowia spada mi sam do 1/4?

Komentarz: dawidg25811141720232629
2025-06-27
23:10

Dastian26 Junior

Pominełem pierwsze drzwi w cien wojny moge jakos poźniej wrócić do tej wyspy i otworzyć dzwi?

Komentarz: Dastian26

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl