Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uszkodzony | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Bruz

Cel główny: Odbij straconą fortecę.

Dookoła znajdziesz mnóstwo elementów otoczenia do wykorzystania. - Uszkodzony | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Dookoła znajdziesz mnóstwo elementów otoczenia do wykorzystania.
  1. Oprócz zdobytej fortecy, Bruz pojmał twoich kapitanów. W pierwszej kolejności musisz ich odbić, nim ruszysz do swojego zdradzieckiego sojusznika. Idź przed siebie, a dotrzesz do obozu orków. Prawie na samym początku znajdziesz swojego pierwszego kapitana. Uratuj go i przejmij trochę orkow/karagorów, którzy niebawem ci się przydadzą.
  2. Pognaj do następnego kapitana. Podobnie jak poprzednio, skorzystaj z elementów otoczenia i zwerbuj trochę orków. W końcu natkniesz się na epickiego kapitana, który będzie strzegł ostatniego więźnia. Walka z nim będzie jednak dość łatwa, w końcu masz sporo sił do swojej dyspozycji.
Czeka cię walka z Bruzem i jego kapitanami. - Uszkodzony | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Czeka cię walka z Bruzem i jego kapitanami.
  1. Po uratowaniu kapitanów, ma miejsce druga część misji. Wraz ze swoimi towarzyszami przemkniecie podziemnym tunelem do fortecy. Czeka cię walka z Bruzem i jego oddziałami, choć ty również przybędziesz z ocalonymi właśnie kapitanami.
  2. Walka będzie dość chaotyczna - musisz pokonać 30 jednostek orków i pokonać Bruza. Najlepiej skupić ataki na jego kapitanach i zdominować ich, tak by pomogli w walce. Możesz również skorzystać z elfiego szału, by szybko pokonać zdrajcę.
  3. Po walce misja dobiegnie do końca, a ty odzyskasz twierdzę, a wraz z nią kontrolę nad całym regionem.