Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Haedir i odnajdywanie sekretów poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Na tej stronie poradnika do gry Śródziemie Cień Wojny znajdziesz informacje o tym jak odnajdywać sekrety. Oprócz tego przygotowaliśmy zestawienie wszystkich głównych rodzajów znajdziek.

Gdy przejmiesz wieżę, będziesz mógł z niej skorzystać, by dokładnie zbadać lokację. - Śródziemie Cień Wojny: Haedir i odnajdywanie sekretów - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Gdy przejmiesz wieżę, będziesz mógł z niej skorzystać, by dokładnie zbadać lokację.

W grze znajdziesz kilka ukrytych znajdziek i sekretów, które odblokowują dostęp do ukrytych umiejętności, czy legendarnych części ekwipunku. Aby zaznaczyć je na mapie, najpierw musisz dotrzeć do wysokich wież, które zwą się Haedir i usunąć z nich piętno Saurona.

Następnie możesz dokładnie przyjrzeć się okolicy i znaleźć ważne punkty dookoła. Zadanie jest proste - musisz poruszać okręgiem tak, by stawał się coraz mniejszy, aż trafisz na coś ważnego. Naciśnij stosowny przycisk, a odkryjesz sekret i zostanie on oznaczony na mapie. Dotarcie do niego będzie bardzo łatwe.

Poniżej znajdziesz spis wszystkich rodzajów sekretów w grze:

  1. Ithildin - misje tego typu polegają na odszukaniu kilku run w wybranej lokacji gry. Gdy skompletujesz wszystkie słowa runiczne, możesz udać się do Drzwi ithildinu, gdzie wstawisz uzyskane słowa w odpowiednie miejscu w tekście. W nagrodzę zyskasz dostęp do jednego z elementów legendarnego wyposażenia.
  2. Nici przeznaczenia - twoim zadaniem jest odnaleźć roztrzaskany fragment wspomnień Szeloby. Gdy znajdziesz wspomnienia, w prostej minigierce musisz połączyć fragmenty ze sobą, a dowiesz się więcej o przeszłości powabnej kobiety-pająk.
  3. Gondorskie artefakty - to dość standardowe znajdźki, wystarczy, że odnajdziesz je na mapie i podniesiesz. W nagrodę usłyszysz historię związaną z przedmiotem, a za skompletowanie kolekcji zdobędziesz m.in. dodatkowe umiejętności.

Dodatkowo, Haedir służą jako punkt błyskawicznego przemieszczania się - szybkiej podróży i możesz w każdym momencie (poza walką) teleportować się do nich.