Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bez zaproszenia | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Zatruj grog orków i pokonaj kapitana.

Zatruj beczki i schowaj się do krzaków. - Bez zaproszenia | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zatruj beczki i schowaj się do krzaków.
  1. Orki wyprawiły ucztę, świętując złupienie Minas Ithil. Udaj się z Idril do ich obozowiska, by trochę pokrzyżować im plany. Twoim zadaniem jest zatruć pięć beczek z grogiem, co będzie zemstą za wydarzenia w oblężonym mieście.
  2. W zadaniu bardzo ułatwia umiejętność pozwalająca na zatrucie grogu z pomocą łuku (po wycelowaniu i naciśnięciu odpowiedniego przycisku). Dzięki temu łatwo pozostaniesz w ukryciu i w parę chwil zatrujesz wszystkie beczki.
Najlepiej zaatakować wroga z ukrycia. - Bez zaproszenia | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Najlepiej zaatakować wroga z ukrycia.
  1. Gdy grog będzie zatruty, udaj się w krzaki i zaczekaj chwilę. Zjawi się kapitan orków, który wzniesie toast za zwycięstwo... i zostanie zatruty. Słabością wroga jest trucizna, co idealnie współgra z twoimi poprzednimi postępkami.
  2. Twoim zadaniem jest eliminacja wroga - najlepiej postaw na ataki skrytobójcze i rozpocznij atak od skoku z budynku. Starcie powinno być bardzo łatwe, choć uważaj by nie paść ofiarą przewagi liczebnej wroga.
  3. Pamiętaj, że zawsze w razie potrzeb możesz się wycofać i uleczyć na wyssaniu pojedynczych wrogów. Gdy pokonasz kapitana misja dobiegnie do końca.