Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Ulepszanie ekwipunku poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Jak działa ulepszanie ekwipunku w Shadow of Mordor? Sprawdź nasze porady!

Na tej stronie poradnika do Śródziemie Cień Wojny znajdziesz informacje jak ulepszać ekwipunek Taliona. Przedstawiamy też główne kategorie jakości ekwipunku pozyskiwanego w trakcie przechodzenia gry.

Podstawowe informacje

Przez całą grę będziesz ulepszał swój ekwipunek. - Śródziemie Cień Wojny: Ulepszanie ekwipunku - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przez całą grę będziesz ulepszał swój ekwipunek.

W czasie swojej przygody, Talion zdobywa coraz lepsze wyposażenie. Przedmioty wypadają z poległych wrogów, choć najczęściej otrzymujemy cenny ekwipunek za wykonywanie misji. Mamy sześć socketów na różne części rynsztunku:

  1. Miecz. Talion włada w walce w zwarciu mieczem, przedzierając się przez kolejne armie orkó. Miesz posiada współczynnik ataku i oznacza po prostu jak wiele obrażeń zadamy w walce wręcz.
  2. Sztylet. Siła sztyletu wpływa na siłę ataków z ukrycia. Im lepsza i silniejsza broń, tym potężniejsze będą nasze ataki ciosy skrytobójcze.
  3. Łuk/młot. Podobnie jak z powyższymi broniami, współczynnik ataku wpływa na sił...ę ataków dystansowych w naszej broni. Ponadto, mamy wybór, czy chcemy wyposażyć Taliona w łuk, czy w młot do rzucania. Wybór nie ma zbyt dużego znaczenia.
  4. Zbroja. Zbroja w grze wpływa na maksymalną ilość punktów życia naszej postaci.
  5. Peleryna. Peleryna to część ekwipunku odpowiedzialna za nasze umiejętności skradania się. Im lepsza peleryna tym trudniej wrogom nas dostrzec, gdy się np. przekradamy prosto na nich.
  6. Pierścień. Pierścień wpływa na naszą maksymalną ilość skupienia.

Jakość ekwipunku i dodatkowe parametry

Lepsze wyposażenie zdobędziesz głównie na misjach. - Śródziemie Cień Wojny: Ulepszanie ekwipunku - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Lepsze wyposażenie zdobędziesz głównie na misjach.

Opis podstawowych funkcji ekwipunku mamy za sobą, więc przyjrzyjmy się teraz różnym odmianom naszego rynsztunku:

Zostało jeszcze 38% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie