Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ostrze w ciemnościach | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Szeloba

Cele główne: Powstrzymać skrytobójcę, który chce zabić Idril i Castamira.

Olog-hai są potężne, choć możesz np. prześlizgiwać się między ich nogami. - Ostrze w ciemnościach | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Olog-hai są potężne, choć możesz np. prześlizgiwać się między ich nogami.
  1. Początek misji rozpoczyna prezentacja i jednoczesna walka z nowym typem wroga, Olog-Hai. Te potężne trolle bojowe są bardzo odporne na ataki i wymagają trochę innej taktyki. Najlepiej naciskać wskazane przyciski, tak żeby prześlizgiwać się między nogami wroga i ogłuszać go w stosownym momencie. Możesz również wspiąć się na jego plecy i zadać ciosy sztyletem, jednocześnie kontrolując przeciwnika tak, by ruszył w wybranym przez ciebie kierunku.
  2. Po walce zjawi się... Gollum! Ikoniczna postać powie ci, że doprowadzi cię do skrytobójcy. Nie pozostaje ci nic innego jak iść za nowym sojusznikiem. Po drodze miniesz trochę orków, choć bez problemu unikniesz walki.
Zestrzel gniazdo much. - Ostrze w ciemnościach | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zestrzel gniazdo much.
  1. W końcu dotrzesz do siedziby powabnej kobiety-pająk, która podzieli się z Talionem wizją związaną z istnieniem skrytobójcy. Po scence idź dalej za Gollumem, aż dotrzecie do czterech orków. Wyceluj w gniazdo much nad nimi i zestrzel je, a unieszkodliwisz zagrożenie. Zapamiętaj tę sztuczkę - wiele razy podczas gry powinieneś korzystać z korzyści płynących z wykorzystania elementów otoczenia.
  2. Po wszystkim podejdź do pierwszej ofiary skrytobójcy. Po stwierdzeniu, że jesteście na właściwym tropie, idź dalej za Gollumem. Gdy dotrzecie do odpowiedniego punktu, uruchom tryb Świata Upiorów i idź za śladami na ziemi.
Skocz na Olog-hai i pokonaj resztę orków. - Ostrze w ciemnościach | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Skocz na Olog-hai i pokonaj resztę orków.
  1. Po drodze możesz spokojnie eliminować pojedynczych orków. Po pewnym czasie dotrzesz do drugiej ofiary skrytobójcy. Wróć do Golluma i kontynuujcie waszą wędrówkę. Gdy dotrzesz do bramy, zjawi się patrol strażników, w tym Olog-Hai. Wejdź na bramę i skocz na wroga, by ułatwić sobie walkę. Po walce idź dalej ze swoim kompanem, a dotrzecie do małego obozowiska orków.
  2. Uruchom tryb specjalnego widzenia i idź po kolejnych śladach. Tym razem dotrzesz do żywej ofiary skrytobójcy. Zdominuj ją i wykorzystaj by opowiedziała ci o słabościach poszukiwanego zabójcy.
Skorzystaj z much, a ułatwisz sobie walkę z kapitanem. - Ostrze w ciemnościach | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Skorzystaj z much, a ułatwisz sobie walkę z kapitanem.
  1. Teraz wystarczy, że udasz się do zabójcy i go unieszkodliwisz. Aby ułatwić sobie walkę, zestrzel gniazdo much, których panicznie boi się twój wróg. Dzięki temu wróg będzie ogłuszony i pojedynek będzie zwykłą formalnością. Gdy wróg padnie martwy misja dobiegnie do końca.