Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Orki wyższej rangi | Wrogowie | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Niektóre orki dzięki swojej sile i wytrwałości awansowali w armii Saurona i objęli kontrolę nad częścią jego sił. Poniżej znajdziesz opis i zestawienie najsilniejszych orków:

Kapitanowie

Każdy kapitan orków ma słabe oraz silne strony. - Orki wyższej rangi | Wrogowie | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Każdy kapitan orków ma słabe oraz silne strony.

Kapitanowie to najpowszechniejszy typ "silniejszych" orków. Ci wrogowie mają własną osobowość i umiejętności, dzięki którym są znacznie groźniejsi w walce:

  1. Unikatowe mocne strony. Każdy kapitan będzie posiadał unikatową klasę (np. Dowódca, którzy przyzwie Olog-hai) i walka zawsze wygląda z nimi inaczej. Musisz brać pod uwagę mocne strony wrogów i je odpowiednio kontrować.
  2. Słabe strony. Na szczęście, poza dodatkowymi atutami, wrogowie posiadają słabe strony, które możesz wykorzystać na swoją korzyść. Gdy zbadasz wroga (czasem będziesz musiał zdobyć informacje od kapusia), poznasz więcej informacji na jego temat. Jeśli np. wróg boi się karagorów, to twój widok na grzbiecie bestii sprawi, że zacznie uciekać.
  3. Dominacja. Pamiętaj, że od drugiego aktu możesz dominować i rekrutować do swojej armii kapitanów. Staraj się na bieżąco zasilać swoje siły mocnymi kapitanami i poluj w szczególności na twardzieli i dowódców.

Wodzowie

Wodzowie praktycznie zawsze są dużo silniejsi niż kapitanowie. Staraj się ich werbować do swojej armii. - Orki wyższej rangi | Wrogowie | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Wodzowie praktycznie zawsze są dużo silniejsi niż kapitanowie. Staraj się ich werbować do swojej armii.

Wodzowie są dużo silniejsi niż klasyczni kapitanowie i przeważnie występują w epickiej odmianie:

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie