Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podbój Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Misje oblężnicze.

Cel główny: Podbij Gorgoroth.

1 - Podbój Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
  1. Czeka cię bardzo trudne oblężenie Gorgoroth. Forteca będzie doskonale strzeżona i dobrze jest być na ok. 40 poziomie doświadczenia, by łatwo poradzić sobie z zadaniem. Koniecznie zwerbuj również szóstkę silnych kapitanów, którzy bardzo pomogą ci w boju. Dla każdego kapitana zakup ulepszenie, co również zaprocentuję w oblężeniu.
  2. Podobnie jak przy poprzednim oblężeniu, tak i tutaj celem jest zdobywanie kolejnych punktów. Tym razem jednak, wróg będzie posiadał naprawdę silną obronę i mocarnych orków do obrony. Staraj się pokonywać wrogów, dominować ich i przejmować, by wciąż odnawiać swoje siły.
Gdy przejmiesz punkt, wrogowie przestaną atakować dany sektor. - Podbój Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Gdy przejmiesz punkt, wrogowie przestaną atakować dany sektor.
  1. Zniszcz w pierwszej kolejności bestie oblężnicze wroga i skup się na łucznikach. Następnie wraz ze swoimi siłami zaatakuj pierwszy punkt podboju. Twoim zadaniem jest go przejąć - gdy ty/twoje siły będą długo na nim przebywać, będzie możliwe wbić sztandar, który przejmie dany obszar. Ułatwi to starcie, bo wrogowie dokonają odwrotu do innych punktów.
Naczelnik jest potężny - warto wyrównać szansę i np. wezwać grauga. - Podbój Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Naczelnik jest potężny - warto wyrównać szansę i np. wezwać grauga.
  1. Gdy przejmiesz wszystkie cztery punkty, będziesz mógł wtargnąć do Sali tronowej i rzucić wyzwanie naczelnikowi. Walka będzie bardzo trudna, bo kapitan jest rangi legendarnej, a w pomieszczeniu znajdziesz mnóstwo wrogów. Na dodatek, niemożliwym jest całkowite zabicie słabszych wrogów - cały czas będą przybywać nowi.
  2. Najlepiej mieć silnego przybocznego i wezwać np. Grauga, by ułatwić sobie walkę. Na murach znajdziesz kilku łuczników, których warto przejąć i w krytycznym momencie skorzystać z nich jako z "apteczki".
  3. Gdy pokonasz naczelnika, podbijesz Gorgoroth, a misja dobiegnie do końca.