Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko levelować i łatwo werbować orki? | FAQ | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Na arenie możesz łatwo levelować swoich orków i z łatwością rekrutować nowe siły. - Jak szybko levelować i łatwo werbować orki? | FAQ | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Na arenie możesz łatwo levelować swoich orków i z łatwością rekrutować nowe siły.

Choć na mapie jest pełno misji rywalizacyjnych w których możesz brać udział, to jest lepsza metoda na zwiększenie potencjału bojowego swoich sił. Wszystko sprowadza się do areny, gdzie możesz wysyłać orki na pojedynek. W pewnym momencie kampanii odblokujesz tę opcję i będziesz mógł posyłać swoich popleczników do walki.

Na mapie pojawi się stosowna ikonka - udaj się tam i uruchom misję. Ujrzysz kto jest przeciwnikiem i będziesz mógł wybrać kto z twojej armii ma stoczyć pojedynek. Przed wyborem sprawdź szczegóły oponenta i postaraj się wysłać orka, który go kontruje. Jeśli np. przeciwnikiem jest ork który się boi karagorów, to poślij władcę bestii. Następnie będziesz świadkiem walki i pozostanie ci tylko przyglądać się, czy twój sojusznik sobie poradzi.

Jeśli twój ork wygra, zdobędzie kilka poziomów, choć nigdy nie przeskoczy twojego aktualnego poziomu doświadczenia. Na każdej mapie są trzy misje na arenie (aby odblokować dostęp do trudniejszych walk, musisz wcześniej zwyciężyć we wcześniej katagorii) i możesz powtarzać daną misję bez końca. Warto dodać, że zwycięstwo we wszystkich trzech misjach odblokowuje dodatkowy slot dla kapitana podczas obrony fortecy.

Jeśli chodzi o werbunek orków to właśnie idealnie to robić na arenie. Najlepiej odblokować walkę z czempionami, by zyskać dostęp do silnych orków. Następnie uruchamiamy misję, wysyłamy słabego orka, tak, żeby przegrał walkę. Czempion areny z łatwością ubije naszego kapitana oraz zyska dodatkowe poziomy. Po walce, jeszcze przez kilka chwil będzie na arenie - szybko idź tam jako Talion i klasycznie pokonaj i zwerbuj wroga. Jeśli dodatkowo posiadasz klejnot w pierścieniu, który zwiększa poziom zdominowanych orków, to praktycznie ot tak zyskasz bardzo silnego poplecznika. W ten sposób naprawdę szybko wzmocnisz armię i dodatkowo zdobędziesz masę przedmiotów.