Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brama zdrajców | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Szeloba

Cel główny: Pokonaj wodza, który spiskuje ze zdrajcą z Gondoru.

Zniszcz gniazdo pająków, a stworzenia pomogą ci w walce. - Brama zdrajców | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zniszcz gniazdo pająków, a stworzenia pomogą ci w walce.
  1. To zadanie jest dość trudne i warto wzmocnić Taliona do ok. 15 poziomu doświadczenia, by dość płynnie je ukończyć. Udaj się do Szeloby, a dostaniesz kolejną wizję, w której tym razem zobaczysz, że wśród oddziałów Gondoru jest zdrajca.
  2. Idź za Gollumem, który ponownie będzie twoim przewodnikiem. Po drodze natkniesz się na pająki - to twoi sojusznicy, którzy będą rzucać się na wrogów. Możesz ich często przywoływać, niszcząc gniazda, w których rezydują. W tym przypadku pomogą ci pokonać grupkę orków, którą znajdziesz przed sobą.
Staraj się trzymać zachodniej części fortecy. - Brama zdrajców | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Staraj się trzymać zachodniej części fortecy.
  1. Biegnij dalej, a dotrzesz do fortecy orków. Dalszą drogę musisz kontynuować samodzielnie - Gollum nie będzie w stanie nadążyć za tobą. Pokonaj kilku orków koło murów i wespnij się do góry. Twoim zadaniem jest śledzić posłańca, dbając by żaden alarm nie został uruchomiony.
  2. Dobrze jest się trzymać zachodniej części fortecy i wspinać po tamtejszych umocnieniach. Atakuj łuczników i staraj się być w miarę blisko swojego celu. Jeśli jakiś ork na dachach cię zauważy, zabij go po prostu z pomocą swojego łuku.
Możesz rozpocząć pojedynek od ataku skrytobójczego. - Brama zdrajców | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Możesz rozpocząć pojedynek od ataku skrytobójczego.
  1. W końcu dotrzesz do wodza, który będzie rozwścieczony, że posłaniec doprowadził cię do niego. Wróg będzie na 17 poziomie i do tego będzie rangi legendarnej, a więc czeka cię trudna przeprawa.
  2. Wróg jest podatny na ataki z ukrycia, więc możesz spróbować zaatakować go z wysokich krawędzi. Gdy jednak pojedynek się rozpocznie, zjawi się mnóstwo pomniejszych orków, co bardzo utrudni walkę. Staraj się wabić wrogów na wybuchające beczki i postaraj się w pierwszej kolejności pokonać jeźdźców karagorów.
Skorzystaj z beczek i przejmij karagory, by ułatwić pojedynek z wodzem. - Brama zdrajców | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Skorzystaj z beczek i przejmij karagory, by ułatwić pojedynek z wodzem.
  1. Bestie możesz również wykorzystać jako swojego wierzchowca (jeśli rzecz jasna odblokowałeś tę umiejętność), co będzie pomocne w walce. Staraj się również wykorzystać swój łuk i strzelać przeciwnikowi w głowę.
  2. Gdy wróg będzie martwy misja zakończy się, a ty zdobędziesz przedmiot legendarny (więcej o nich w stosownych rozdziałach tego poradnika).