Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wybrańcy | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Zdobądź kolejne informacje o wybrańcach.

Możesz użyć elementów otoczenia, by ułatwić sobie walkę. - Wybrańcy | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Możesz użyć elementów otoczenia, by ułatwić sobie walkę.
  1. Na początku misji biegnij przed siebie, a szybko odnajdziesz Eltariel. Podążaj za elfką, a dotrzecie do małego obozowiska orków. Twoim zadaniem jest zabić 9 orków, co powinno być bardzo łatwym zadaniem. Szczególnie, że miejsce jest pełne wybuchających beczek, wiszących mięs itp.
  2. Gdy ubijesz orki, schowaj się w krzakach, za wozem. Musisz poczekać, aż nadejdzie patrol orków. Zadanie znów będzie bardzo proste - czeka cię walka ze słabymi oddziałami, więc szybko się z nimi uporasz.
  3. Dodatkowym zadaniem jest zamordowanie więcej oddziałów wroga niż Eltariel, co praktycznie się zrobi "przy okazji" i nie będziesz miał problemów, by wyprzedzić kobietę w tym wyścigu.
Pokonaj kapitanów z pomocą Eltariel. - Wybrańcy | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Pokonaj kapitanów z pomocą Eltariel.
  1. Walcz z kolejnymi siłami, aż w końcu zjawi się posłaniec. Musisz go zdominować i przesłuchać, a dowiesz się, że niedługo nadejdzie grupa kapitanów. Bardzo dobrze się składa, ponieważ wraz z Eltariel zaczynaliście już nudzić.
  2. Najlepiej pognaj im na spotkanie. Czeka cię walka z trzema kapitanami na raz, choć na tym etapie rozgrywki nie powinieneś już mieć kłopotów w takiej potyczce. W razie kłopotów pozwól Eltariel skupić uwagę i ataki wrogów, a ty atakuj z dystansu. Gdy pokonasz kapitanów, misja dobiegnie do końca.