Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

24. Zguba Carnán | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Carnán

Cel główny: Pokonaj Tar Gorotha.

Najpierw zabij akolitów i pokonaj Zoga. - 24. Zguba Carnán | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Najpierw zabij akolitów i pokonaj Zoga.
  1. Akolici Saurona chcą przyzwać ogień i cień, który może pochłonąć całe Śródziemie w mroku. Należy ich bezwzględnie powstrzymać! Najpierw musisz unieszkodliwić 10 akolitów, którzy zostali oznaczeni na mapie. To dość łatwe - możesz nawet postawić na ataki dystansowe, by szybko uporać się z tym celem.
  2. Po akolitach czas przyjdzie na kapitana - Zoga. Ten wróg jest groźny, więc uważaj. Dobrze zdetonować beczki, obok których stoi i postawić na szybko eksterminację wroga. Postaw na egzekucje i elfi szał, a szybko uporasz się z wrogiem.
Strzelaj w jasne punkty na plecach bestii. - 24. Zguba Carnán | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Strzelaj w jasne punkty na plecach bestii.
  1. Po walce, zeskocz w dół, do płomieni. Czeka cię spektakularna cutscenka, w której objawi się Balrog. Walka z wrogiem jest praktycznie niemożliwa... na szczęście zjawi się duch Carnán, co wyrówna trochę walkę.
  2. Na początku wyceluj z łuku w świetlisty znak na plecach Balroga. Jedynie atak w jasne punkty zrani bestię. Musisz turlać się przez cały czas i unikać ognistych ataków na ziemi. W wolnej chwili mierz w słabe punkty przeciwnika i staraj się go zranić.
Na górze czeka cię runda 2. - 24. Zguba Carnán | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Na górze czeka cię runda 2.
  1. Gdy Balrog otrzyma trochę obrażeń, ucieknie do góry, a ty będziesz mógł dosiąść Carnán. Wejdź na grauga i wespnij się do góry. Omijaj ataki na ziemi i cały czas ścigaj Balroga. W końcu dopadniesz go górze, gdzie weźmiesz udział w widowiskowym starcie.
  2. Choć jesteś na grzbiecie Grauga, mechanika walki jest dość podobna jak przy klasycznym kierowaniu Talionem. Atakuj Balroga i naciskaj odpowiednie przyciski, by unikać ataku pejczem oraz wykonywać kontry. Po pewnym czasie zostaniesz strącony i wylądujesz na ziemi.
W ostatniej fazie walki, celuj w pierś wroga i zmuś go do odwrotu. - 24. Zguba Carnán | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
W ostatniej fazie walki, celuj w pierś wroga i zmuś go do odwrotu.
  1. Podobnie jak w pierwszej fazie walki, musisz wycelować łukiem i celować w świetliste punkty na ciele bestii. Tym razem najlepiej celować w pierś - kilka strzałów i wróg zostanie pokonany. Niestety, Balrog zbiegnie i wciąż pozostanie dużym zagrożeniem dla całego Śródziemia.