Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zastygły Płomień | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Carnán

Cel główny: Ostatecznie pokonaj Tar Gorotha.

Strzelaj w stalaktyty, by spowolnić Balroga. - Zastygły Płomień | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Strzelaj w stalaktyty, by spowolnić Balroga.
  1. Tar Goroth sieje zniszczenie i należy go w końcu powstrzymać. Wsiądź na ducha Carnán, który stanie przed tobą w postaci karagora. Podążaj za płomiennymi śladami i omiń orki. Szkoda na nich czasu, gdy niedaleko znajduje się tak potężny wróg. W końcu dotrzesz do lodowej jaskini, a Tar Goroth zacznie cię ścigać.
  2. Twoim zadaniem jest celować w stalaktyty i zestrzeliwać je, gdy Balrog będzie przechodził pod nimi. Dzięki temu bestia zostanie na chwilę ogłuszona i nie złapie was. Zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie - nie musisz kontrolować Carnána, więc skup się tylko na oddawaniu celnych strzałów.
1 - Zastygły Płomień | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
  1. Gdy uciekniecie z jaskini, czeka cię konfrontacja z bestią. Szybko przekonasz się, że twoja broń i strzały nie robią wrażenia na przeciwniku. Uciekaj, a zjawi się Carnán, tym razem pod postacią draka. Wspólnymi siłami musicie spróbować pokonać wroga.
  2. Obejmiesz kontrolę nad drakiem - twoim zadaniem jest unikać płomiennych ataków Balroga, przy jednoczesnym zbliżeniu się do wroga i zianiu ogniem. Najlepiej postawić na szybkie zbliżenie do wroga i ziać lodowym płomieniem, co szybko odbierze dużo zdrowia wrogowi.
Naciskaj odpowiednie przyciski, by powalić Balroga. - Zastygły Płomień | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Naciskaj odpowiednie przyciski, by powalić Balroga.
  1. Gdy trochę zranisz wroga, będziesz mógł nacisnąć stosowny przycisk, a wspólnie z Carnán przyszpilicie wroga do ziemi. Skruszy to trochę lód - powtórz zabieg kilka razy, a w końcu wróg wpadnie po raz pierwszy do wody. Już bardzo blisko do zwycięstwa!
  2. Omijaj ataki wroga, staraj się ziać ogniem i wykonaj zadanie poboczne, wystrzeliwując trzy lodowe pociski we wroga. W końcu wróg zostanie bardzo osłabiony i będziesz mógł przepuścić ostateczny atak. Carnán wraz z Balrogiem wylądują w zamarzniętym jeziorze i misja dobiegnie do końca.