Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ghule i graugi | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Carnán

Cel główny: Zniszcz 3 totemy nekromantów.

Graug może palić wrogów - bardzo przydatne na ghule! - Ghule i graugi | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Graug może palić wrogów - bardzo przydatne na ghule!
  1. Zog nie daje za wygraną i wciąż buduje armię nieumarłych orków. Wsiądź na grzbiet Carnán, która tym razem udostępniła ci swojego potężnego elementarnego grauga. Twoim zadaniem jest zniszczyć trzy totemy nekromantów, które dodatkowo będą bronione przez wielką ilość ghuli.
  2. Biegnij do pierwszego celu, a niebawem natkniesz się na ghule. Wychodzą one z dołów, które możesz niszczyć, co spowoduje, że wrogowie przestaną się pojawiać. Celem dodatkowym misji jest zniszczenie 15 dołów, co dość łatwo osiągnąć.
Priorytetem jest oczyszczenie totemów. - Ghule i graugi | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Priorytetem jest oczyszczenie totemów.
  1. Gdy dotrzesz do totemu, zeskocz z grauga i oczyść obiekt. Dzięki temu, orkowie padną martwe na dobre. Wskocz na swojego wierzchowca i skorzystaj z ziania ogniem, by szybko spopielić okolicznych wrogów.
  2. Powtórz taktykę z kolejnymi dwoma totemami - uważaj jednak, bo graug ma ograniczoną ilość życia. Najlepiej więc skupić się głównie na zadaniu głównym i szybko zakończyć misję.