Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Rytuał - solucja poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Akt 2 - Dojście do władzy - Solucja, opis przejścia

Zadania: Eltariel

Cel główny: zabij nowych rekrutów wybrańców.

Przed walką zdominuj pobliskich łuczników. - Śródziemie Cień Wojny: Rytuał - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przed walką zdominuj pobliskich łuczników.
  1. Będziesz świadkiem sceny, w której upiór pierścienia przekształca orki w wybrańców, których miałeś okazję poznać we wcześniejszych misjach. Tym razem celem misji będzie zapobiec stworzeniu nowych sił tej plugawej grupy.
  2. Na początku misji masz cel poboczny - masz zdominować 3 łuczników, pozostając w ukryciu. To dobra wskazówka jak rozpocząć misję. Rozpocznij od przejęcie okolicznych łuczników, a ułatwisz sobie trochę nadchodzący pojedynek.
Nazgula zostaw sobie na deser. - Śródziemie Cień Wojny: Rytuał - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Nazgula zostaw sobie na deser.
  1. Gdy już przejmiesz trochę sił wroga, strzel w beczkę obok orków biorących udział w rytuale. Czeka cię teraz dość trudny pojedynek. Musisz pokonać trójkę kapitanów orków i nazgula. Wykorzystaj Eltariel i zleć jej zamordowanie któregoś z kapitanów, a będąc w ukryciu zabije go jednym atakiem.
  2. Teraz walka będzie prostsza - po prostu skup ataki na kolejnym kapitanie, a szybko padnie martwy. Dobrze jest zdominować wrogów i nakazać im pozostanie na polu bitwy. Ułatwi to starcie i wyrówna trochę przewagę liczebną wroga.
  3. Nazgula zostaw sobie na deser. Walka z nim wygląda standardowo - naciskaj odpowiednie przyciski i kontruj jego ataki. Gdy pokonasz upiora, misja zakończy się powodzeniem.