Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Świetlisty Władca | Akt 3 - Cień i płomień | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Weź udział w ostatecznej bitwie.

Przed tobą ostatnia, pełno prawna misja wątku fabularnego. Przed jej uruchomieniem zostaniesz powiadomiony, że świat gry ulegnie zmianie, gdy ją ukończysz. Gdy będziesz gotowy, przystąp do misji.

Najpierw czeka cię duża potyczka namoście. - Świetlisty Władca | Akt 3 - Cień i płomień | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Najpierw czeka cię duża potyczka namoście.
  1. Czas rzucić wyzwanie samemu Sauronowi! Twoje armie ruszają prosto na Mrocznego Pana. Najpierw czeka cię walka na moście - kapitanowie twojej armii zetrą się w boju z siłami Saurona. Walka nie będzie zbyt trudna - staraj się na bieżąco przejmować kolejnych kapitanów, a po chwili staniesz na czele bardzo silnej armii.
  2. Po kilku starciach z wrogimi kapitanami, do walki dołączy Isildur. Przebieg pojedynku z nim będzie identyczny jak poprzednio. Musisz cały czas omijać ataki i kontrować ciosy upiora. W odpowiednim momencie będziesz musiał również schować się pod osłoną, którą stworzy Eltariel.
Musisz praktycznie w pojedynkę podbić Minas Morgul. - Świetlisty Władca | Akt 3 - Cień i płomień | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz praktycznie w pojedynkę podbić Minas Morgul.
  1. W końcu uda ci się pokonać wroga i czeka cię długa cutscenka. Niestety... Talion zostanie zdradzony i w akcie desperacji sięgnie po pierścień Isildura, co przeistoczy go w Nazgula. Zyskasz dzięki temu do unikalnych umiejętności - możesz wskrzeszać umarłych, a elfi szał działa inaczej niż poprzednio.
  2. Przeniesiesz się do Minas Morgul, które musisz podbić. Wykorzystując przyzwane zjawy, musisz przejąć trzy punkty kontroli. Zadanie będzie bardzo łatwe, bo będziesz walczył tylko z klasycznymi wrogami i nazgulami.
Unikaj i kontruj ataki Czarnoksiężnika. - Świetlisty Władca | Akt 3 - Cień i płomień | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Unikaj i kontruj ataki Czarnoksiężnika.
  1. W końcu dotrzesz do głównego budynku, gdzie czekać na ciebie będzie walka z Czarnoksiężnikiem, który przewodzi upiorom pierścienia. W walce musisz głównie uskakiwać przed atakami wroga i omijać pociski, którymi strzela pozostała grupa nazguli. W końcu uda ci się pokonać wroga, a Talion sięgnie po palantir.
Unikaj ognistych fal turlaniem się. - Świetlisty Władca | Akt 3 - Cień i płomień | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Unikaj ognistych fal turlaniem się.
  1. Tym razem przeniesiesz się do Eltariel, która ma twój pierścień i walczy z Sauronem. Obejmiesz kontrolę nad Kelembrimborem i będziesz walczył z elfią postacią Mrocznego Pana - z łatwością unika ona ataków i wróg tworzy ogniste fale, które musisz ominąć turlaniem się.
Staraj się atakować Saurona od tyłu. - Świetlisty Władca | Akt 3 - Cień i płomień | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Staraj się atakować Saurona od tyłu.
  1. Gdy zranisz trochę wroga, wróci on pod postacią ikonicznego lorda, zakutego w ciężką zbroję. Unikaj ataków potężnej macy i staraj się atakować wroga od tyłu. Możesz również odebrać sporo zdrowia przeciwnikowi, gdy będziesz celnie trafiał z łuku w głowę.
  2. Finalnie, wróg wróci do elfiej postaci. Walka będzie bardzo podobna do pierwszej fazy, choć przeciwnik będzie przywoływał więcej ognistych fal na raz. Po walce możesz spróbować go zdominować... co skończy się bardzo źle dla całego Śródziemia.