Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Korzystanie z elementów otoczenia - Walka poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Walcząc z wrogami w grze Śródziemie Cień Wojny możesz korzystać z elementów otoczenia, które w interesujący sposób wpłyną na przebieg potyczki. Na tej stronie poradnika znajdziesz opis i możliwe wykorzystanie elementów otoczenia.

Zestrzel resztki mięsne, by wezwać stwory na pole bitwy. - Śródziemie Cień Wojny: Korzystanie z elementów otoczenia - Walka - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zestrzel resztki mięsne, by wezwać stwory na pole bitwy.
  1. Mięso. Jeśli zestrzelisz mięso, upadnie ono na ziemię i zwabi stwora. Zależnie od wielkości mięsnej uczty, możesz zwabić karagora, grauga, a nawet draka. Potwory zaczną atakować wrogów, choć nic nie stoi na przeszkodzie byś je zdominował i użył jako wierzchowca.
  2. Klatki z karagorami. Jeśli strzelisz z łuku w klatkę z karagorem, wyzwolisz bestię, która zacznie atakować przeciwników dookoła. To dobry sposób, by zrobić małe zamieszanie, ale uważaj - jeśli dookoła nie będzie wrogów, stwór zacznie ciebie atakować.
  3. Klatki z Graugiem. Działają analogicznie jak te poprzednie, z tym, że uwolnisz wielkiego i potężnego grauga.
  4. Beczki z Grogiem. Życie orków jest bardzo stresujące i maszkary lubią odprężać się pijąc grog. Możesz to wykorzystać - beczki są łatwopalne, jedna strzała i beczka wybuchnie. Możesz również odblokować umiejętność zatruwania grogu na odległość, co spowoduje, że orki będą zatrute.
  5. Ognisko. Gdy odblokujesz umiejętność detonacja, możesz wywoływać eksplozję, która podpali pobliskich wrogów.
  6. Muchy z Morgai. Jeśli wycelujesz w gniazdo much, zaatakują one wrogów dookoła. Przeciwnicy zostaną ogłuszeni i przez jakiś czas będą niezdolni do walki.
Możesz zawsze klasycznie zdetonować beczki i cieszyć się fajerwerkami. - Śródziemie Cień Wojny: Korzystanie z elementów otoczenia - Walka - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Możesz zawsze klasycznie zdetonować beczki i cieszyć się fajerwerkami.
  1. Stos beczek. Beczki poukładane są jedna na drugiej i po wystrzeleniu strzały będzie miała wielka eksplozja.
  2. Gniazda pająków. Jeśli zniszczysz gniazdo pająków, zjawią się małe pająki, które zaczną skakać i atakować wrogów. To dość
  3. Legowisko Ghouli. Jeśli zniszczysz legowisko ghouli pojawią się ghoule, które zaczną atakować wszystkich dookoła. Nie są oni zbyt silni, ale chociaż mogą odciągnąć uwagę wrogów od ciebie.
  4. Ciężkie przedmioty. Te przedmioty na ogół zawieszone są na linie i aż się proszą, by je zestrzelić, tak by wylądowały na głowach wrogów znajdujących się poniżej.

Korzystanie z elementów otoczenia to klucz do sukcesu, bo często korelują one ze słabościami kapitanów. Dobrze jest prowadzić walkę w miejscu gdzie możesz np. uwolnić grauga, użyć go jako wierzchowca i z łatwością przedrzeć się przez chmarę wrogów. Uważaj jednak, bo czasem bywa tak, że użycie elementów otoczenia to broń obosieczna, szczególnie, gdy wzywasz do walki dzikie stwory. Planuj swoją strategię z wyprzedzeniem i wab wrogów w stosowne miejsce.