Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności mocy oraz Elfi Gniew | Walka | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Moc

Twoja postać jest w stanie w walce wykorzystywać potężnych umiejętności, które będą siać zniszczenie w szeregach orków. Aby jednak użyć silniejsze zdolności, musisz wykorzystać Moc, którą zyskujesz na udane ataki.

Wskaźnik mocy znajdziesz nad życiem oraz minimapą. Gdy napełnisz wskaźnik do końca, możesz wykorzystać go do użycia następujących umiejętności:

Zużywając moc możesz wykonywać silne egzekucje, które zabierają bardzo dużo życia (czasem również głowy) wrogom. - Umiejętności mocy oraz Elfi Gniew | Walka | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zużywając moc możesz wykonywać silne egzekucje, które zabierają bardzo dużo życia (czasem również głowy) wrogom.
  1. Egzekucja. Gdy naciśniesz stosowną kombinację, twoja postać dokona efektownej egzekucji, która zada duże obrażenia pojedynczemu wrogowi. Słabe orki zginą od razu, a mocniejsze odmiany wrogów mocno oberwą.
  2. Pochłonięcie. W walce możesz natychmiastowo wyssać energię życiową z jednego z przeciwników i tym samym odzyskać życie. To bardzo dobry sposób na leczenie się w czasie walki, szczególnie w późniejszych etapach rozgrywki.
  3. Potężny strzał. Możesz nacisnąć odpowiedni przycisk, by w trybie walki dystansowej wystrzelić z łuku wybuchającą strzałę. Ten atak bardzo się przydaje, szczególnie, gdy np. goni cię duża grupa wrogów.
  4. Elfie światło. Możesz ogłuszyć i oślepić pobliskich wrogów. Ta umiejętność bardzo często potrafi uratować życie, gdy np. chcesz uciec od wrogów.

Pamiętaj, że otrzymane trafienia i chybione ataki zmniejszają poziom mocy, jednak sam z siebie nie maleje on z upływem czasu. Możesz modyfikować umiejętności i zmieniać ich działanie wraz z kolejnymi punktami ulepszeń.

Elfi Gniew

Elfi gniew bardzo pomoże ci w trudniejszych walkach. - Umiejętności mocy oraz Elfi Gniew | Walka | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Elfi gniew bardzo pomoże ci w trudniejszych walkach.

Dość wcześnie w grze, Talion zyskuje dostęp do Elfiego Gniewu, która jest ostateczną i silną umiejętnością, którą warto wykorzystywać w kluczowych umiejętnościach. Gdy Elfi Gniew jest aktywny, spowolnisz czas i będziesz w stanie wykonywać nieograniczoną ilość egzekucji.

Dodatkowo, w trakcie trwania elfiego gniewu, możesz błyskawicznie zabijać wrogów używając zwykłego ataku. Jeśli chodzi o kapitanów, namierz wroga i przytrzymaj przycisk odpowiedzialny za atak, a zadasz mu kolosalne obrażenia.

Gdy aktywujesz swoją specjalną umiejętność, zyskasz również dostęp do nieograniczonych pokładów mocy i będziesz mógł strzelać z łuku bez ograniczeń. Miej jednak na uwadze, że Elfi Gniew trwa bardzo krótko i skup swoją uwagę na największym zagrożeniu.