Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wieża Czarnoksiężnika | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Pokonaj jednego z upiorów pierścienia, Suladâna.

Po drodze spotkasz trochę orków i olog-hai. - Wieża Czarnoksiężnika | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Po drodze spotkasz trochę orków i olog-hai.
  1. Czas rozpocząć bój o Minas Ithil, które po przejęciu zostało przekształcone w Minas Morgul. Podążaj za Eltariel, a szybko natkniecie isę na pierwszych wrogów. Walcz z Olog-hai i staraj się zdominować 15 wrogów, by zakończyć zadanie poboczne.
  2. Czeka cię dość sporo skradania, choć przeciwnicy i tak nie powinni zwracać na was większej uwagi. W końcu dotrzecie do placu, w której powita was Suladân, jeden z upiorów pierścienia. Czeka cię dość trudne starcie.
Pamiętaj, by kryć się pod osłoną Eltariel. - Wieża Czarnoksiężnika | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Pamiętaj, by kryć się pod osłoną Eltariel.
  1. Po cutscence na arenie pojawi się mnóstwo orków. Najlepiej wezwać swoich sojuszników, bo wróg będzie miał gigantyczną przewagę liczebną. Sam Suladân będzie wykonywał wybuchów - gdy tylko zobaczysz zielony okrąg na ziemi, ucieknij z tego.
  2. Musisz koniecznie kontrować i parować ataki wroga, który lubi atakować cię, gdy będziesz zajęty walką z innymi przeciwnikami. Dodatkowo, wróg będzie wykonywał spory wybuch, którego musisz uniknąć, chowając się pod świetlistą bańką, którą stworzy Eltariel.
  3. Walka będzie długa i irytująca - musisz walczyć zarówno z orkami jak i z upiorem. W końcu jednak uda ci się zwyciężyć. Misja dobiegnie do końca, a ty obejrzysz historię i wydarzenia, które doprowadziły do zniewolenia Suladâna.