Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Los gorszy od śmierci | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Bruz

Cel główny: Ostatecznie rozpraw się z Bruzem i pokaż innym orkom, że nie warto cię zdradzać.

Przejmuj/zabijaj z ukrycia wrogów i nie daj się wykryć. - Los gorszy od śmierci | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmuj/zabijaj z ukrycia wrogów i nie daj się wykryć.
  1. Czas przykładnie ukarać Bruza, który dość już nabroił. Na początku biegnij do siebie i dotrzyj do Ratbaga, idź za orkiem do obozowiska orków. Gdy okaże się ono puste, dotrzecie do jaskini, gdzie Talion zdecyduje, że najrozsądniej będzie postawić na dyskrecje.
  1. Idź przez korytarze i z ukrycia zabijaj/dominuj orki. Zadanie nie powinno być trudne, bo ubrany w pelerynę Talion będzie bardzo trudny do wykrycia. Eliminuj tylko te cele, które bezpośredni zagradzają ci drogę, na resztę szkoda zachodu.
  2. Gdy zbliżysz się do celu, użyj umiejętności mroczny cios, by szybko znaleźć się obok Strażnika. Uruchomisz cutscenkę, w której uratujesz Olog-haia. Biegnij za nim, a niebawem dotrzecie do Bruza, z którym w końcu czeka cię bezpośrednia konfrontacja.
Bruz nie zasłużył na łatwą śmierć - czeka go coś gorszego. - Los gorszy od śmierci | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Bruz nie zasłużył na łatwą śmierć - czeka go coś gorszego.
  1. Czeka cię walka, wróg będzie na 40 poziomie doświadczenia, więc sporo się wzmocnił od waszych ostatnich spotkań. Masz jednak do pomocy Strażnika, jak również w każdym momencie możesz przyzwać przybocznego. Starcie ze zdrajcą będzie bardzo proste - możesz również wykonać zadanie poboczne i spróbować pokierować wroga na wybuchające beczki.
  2. Gdy pokonasz Bruza, zdominuj go i skorzystaj z nowej opcji - zhańbienie. Wróg zostanie znacząco osłabiony i postrada zmysły. Od tej pory będziesz mógł korzystać z tej opcji, gdy będzie dominował innych kapitanów. Misja została zakończona i seria zadań związanych z Bruzem dobiegła do końca.