Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Pierścień Władzy - solucja poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Akt 2 - Dojście do władzy - Solucja, opis przejścia

Zadania: Bruz

Cel główny: Udaj się na arenę i zwerbuj Bruza do swojej armii.

Przejmij pobliskich orków, a pomogą ci w walce. - Śródziemie Cień Wojny: Pierścień Władzy - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmij pobliskich orków, a pomogą ci w walce.
  1. Po odzyskaniu pierścienia i wstępnej nauki jak dominować orków, czas zapolować na bardziej łakomy kąsek. Udaj się na arenę, a napotkasz nam na Bruza, bardzo silnego orka, który z łatwością pokonuje innych kapitanów. Tak cenny nabytek będzie silnym wsparciem dla twojej powstającej armii!
  2. Odblokujesz umiejętność dominacji kapitanów, od tej pory, każdy osłabiony kapitan orków może zostać przez ciebie zdominowany. W tym przypadku celem będzie werbunek, choć z biegiem czasu odblokujesz więcej unikalnych umiejętności i rozkazów.
Pokonaj przeciwnika i zwerbuj go do swojej armii. - Śródziemie Cień Wojny: Pierścień Władzy - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Pokonaj przeciwnika i zwerbuj go do swojej armii.
  1. Na początku misji, na arenie będzie panował chaos. Bruz będzie walczył ze słabymi orkami, co możesz wykorzystać. Najpierw pokonaj pobliskich kuszników, żeby nie przeszkadzali ci w starciu. Następnie postaraj się zeskoczyć na dół i zadać swojemu celowi atak z zaskoczenia, co go trochę osłabi.
  2. Bruz to typowy olog-hai i będzie dysponował łatwymi do uniknięcia atakami. Po prostu omijaj jego ciosy i wykonuj kontry, a nie będziesz miał najmniejszych problemów w walce. Możesz zdominować kilku orków, by jeszcze bardziej ułatwić sobie walkę.
  3. Gdy kapitan orków będzie osłabiony (okrąg pod nim będzie zielony), będziesz mógł zdominować go. Zwerbuj ologa do armii, a będziesz świadkiem zabawnej cutscenki. W czasie trwania kolejnych misjach, Bruz często będzie uczył cię podstaw kontroli nad swoją armią.