Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drużyna | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Dotarcie do Minas Ithil i spotkanie z oddziałami Gondoru.

Zdominuj kapusia, by zdobyć informacje o kapitanie wroga. - Drużyna | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zdominuj kapusia, by zdobyć informacje o kapitanie wroga.
  1. Zeskocz na dół i skradaj się w kierunku orka z zieloną ikonką nad głową. To kapusie - specjalny typ orków, który ma informacje o armii wroga. Wystarczy, że zdominujesz tego wroga i wybierzesz o kim chcesz poznać szczegółowe informacje.
  2. Po zdobyciu informacji, idź dalej w kierunku żółtego znacznika. Możesz zdominować kolejnych kapusiów lub przekraść się koło nich, tak by nie zostać zauważonym. W końcu dotrzesz do grupki orków i zostaniesz przeszkolony, jak używać łuku do walki.
Podążaj za śladami. - Drużyna | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Podążaj za śladami.
  1. Gdy pokonasz wrogów, podejdź do śladów na ziemi i zbadaj trop. Idź za śladami, a natkniesz się na kolejną grupkę wrogów. Najlepiej zdetonuj wybuchającą beczkę i biegnij dalej.
  2. Gdy dotrzesz do miasta, aktywuj tryb Świata Upiorów i zlokalizuj swój cel. Ujrzysz kapitana orków i poznasz jego słabość - w tym przypadku, wróg będzie ogłuszony po ataku skrytobójczym. Wejdź na domy i idź do wrogiego kapitana.
Zaatakuj wroga od góry, by wykorzystać jego słabość. - Drużyna | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zaatakuj wroga od góry, by wykorzystać jego słabość.
  1. Gdy znajdziesz się blisko, postaraj się dostać na kolumny nad nim i dokonaj ataku skrytobójczego. Odbierzesz mu pokaźną ilość życia i czeka cię klasyczna walka z wrogami. Po chwili zjawi się również Idril, dzielna wojowniczka Gondoru, która wesprze cię w boju. Zdobędziesz również nową część ekwipunku - uzbrój się w nią i w przyszłości pamiętaj, by na bieżąco przeglądać i uzbrajać się w lepszy rynsztunek.
Wykorzystaj glewię do obrony. - Drużyna | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Wykorzystaj glewię do obrony.
  1. Biegnij za Idril, a dotrzecie do dziedzińca pełnego wojowników. Walcz z orkami, a następnie dalej idź za kobietą. Kontynuuj walkę, aż przedrzecie się głównych bram. Tutaj zostaniecie rozdzieleni i twoim zadaniem będzie samodzielnie pokonanie orków.
  2. Zadanie nie jest trudne - dodatkowo, twoja postać zyska umiejętność używania Glewii. To dobra umiejętność obszarowa, która powala i na chwilę ogłusza wrogów. Walcz z zastępami orków, aż każdy zostanie pokonany, co zakończy misję.