Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Śródziemie Cień Wojny: Zwiady - solucja poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Akt 2 - Dojście do władzy - Solucja, opis przejścia

Zadania: Bruz

Cel główny: Uratuj się z kolejnej pułapki Bruza.

Musisz dotrzeć do Strażnika przed upływem czasu. - Śródziemie Cień Wojny: Zwiady - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Musisz dotrzeć do Strażnika przed upływem czasu.
  1. Twój nierozważny kompan ponownie trafił na ślad Strażnika. Idź za nim, a dotrzecie do bardzo podejrzanej kopalni. Wejdź do niej, a spotkasz Bruza, który po cutscence ucieknie w głąb jaskini.
  2. Masz 30 sekund na dotarcie do Strażnika. Biegnij przed siebie i używaj przyspieszenia, by szybko dotrzeć na miejsce. Na miejscu czeka cię cutscenka i padniesz ofiarą kolejnej pułapki Bruza.
Omiń beczki i ucieknij do wyjścia. - Śródziemie Cień Wojny: Zwiady - solucja - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Omiń beczki i ucieknij do wyjścia.
  1. Musisz uciec z jaskini, uważając na ataki łuczników. Będą starali się oni zdetonować beczki, koło których będziesz przebiegał. Staraj się je omijać i cały czas używaj przyspieszenia, by pokrzyżować im plany.
  2. W końcu dotrzesz na zewnątrz, gdzie czekać na ciebie będzie komitet powitalny, w postaci grupki orków. Wrogowie chyba cię nie doceniają, skoro do walki nawet nie ruszył żaden kapitan, czy wódz. Szybko uporaj się z zagrożeniem, a ta krótka misja zakończy sie powodzeniem.