Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podbój Nűrnen | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Bruz

Cel główny: Zdobądź twierdzę Nurnen.

Wybierz sojuszników, którzy pójdą z tobą na szturm i zakup ulepszenia. - Podbój Nűrnen | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Wybierz sojuszników, którzy pójdą z tobą na szturm i zakup ulepszenia.
  1. Przed tobą pierwszy podbój twierdzy w grze. Wraz z Bruzem i wybranymi kapitanami ruszysz do boju. Przed oblężeniem możesz wybrać ulepszenia dla atakujących, a po zatwierdzeniu wyboru, rozpoczniesz właściwy szturm.
  2. W tym przypadku, twierdza wroga będzie dość słaba i wyposażona w słabe ulepszenia. Od razu wbiegnij na mury i wyeliminuj łuczników wroga. W tym czasie twoje siły powinny zacząć szturm pierwszego punktu kontroli - przejęcie wszystkich tego typu punktów odblokuje możliwość walki z naczelnikiem cytadeli.
Przejmuj kolejne punkty, a twierdza trafi w twoje ręce. - Podbój Nűrnen | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmuj kolejne punkty, a twierdza trafi w twoje ręce.
  1. Zeskocz do atakujących i przejmij pierwszy punkt. Teraz wystarczy, że wraz ze swoimi siłami udacie się do kolejnego punktu kontroli. Tym razem jednak, czeka cię tam walka z kilkoma kapitanami wrogiej armii. Najlepiej skorzystaj z elementów otoczenia, by np. przyzwać draka, czy wykonać wybuch, co ułatwi potyczkę.
  2. Walcz z kapitanami i zawsze się staraj się ich zwerbować do swojej armii. Będzie to szczególnie ważne przy późniejszych podbojach oraz obronach, gdzie będziesz ponosił spore straty.
  3. Pamiętaj, że osłabionych kapitanów swojej armii możesz leczyć (gdy leżą na ziemi) - podejdź do nich i skorzystaj z dominacji, a wrócą do boju. Niestety, wrogowie przeważnie będą próbowali cię zaatakować w czasie leczenia, więc miej się na baczności.
  4. Gdy przejmiesz drugi punkt, podbój zakończy się i przejmiesz fortecę. To wyjątkowy przypadek, bo w przypadku kolejnych walk o fortecę, będziesz walczył z silnymi naczelnikami. Tymczasem jednak ciesz się z pierwszego zwycięstwa - Talion rośnie w siłę!