Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oczy Saurona Cienie przeszłości | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cele główne:

  1. - Dotarcie do wież Haedir i oczyszczenie ich z władzy Saurona.
  2. - Wzięcie udziału w wizji Kelembrimbora.
Przejmij wieże i odkryj otaczające cię sekrety. - Oczy Saurona Cienie przeszłości | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmij wieże i odkryj otaczające cię sekrety.
  1. Zadanie jest bardzo proste - wystarczy, że pobiegniesz przed siebie i dotrzesz na szczyt wieży Haedir. Na górze będziesz mógł oczyścić wieże i "skorzystać" z niej, by znaleźć interesujące punkty (misje, artefakty itp.) w najbliższej okolicy. Wystarczy, że najedziesz okręgiem na tego typu punkt i naciśniesz stosowny przycisk, a lokalizacja zostanie dodana na mapie.
  2. Wieża Haedir służy również jako punkt szybkiej podróży - poza walką będziesz mógł się tutaj teleportować.
  3. Dodatkowo, możesz skorzystać z wieży, by spowodować upływ czasu w świecie gry. Dzięki temu np. pojawią się nowi kapitanowie w armii Saurona, czy spowodujesz, że misje które zlecisz swoim kapitanom zostaną zakończone.
Celem misji jest nauka używania elfiego szału. - Oczy Saurona Cienie przeszłości | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Celem misji jest nauka używania elfiego szału.
  1. Zlokalizuj kurhany i udaj się do nich, by uruchomić misję Cienie przeszłości. Jest to wprowadzenie do specjalnego typu misji, które odtwarzają heroiczne czyny Kelebrimbora z przeszłości.
  2. W tym przypadku weźmiesz udział w historii, która pokazuje jak Kelembrimbor używał swojego pierścienia, by z łatwością niszczyć orków. Twoim zadaniem jest naładować pasek gniewu, co osiągniesz zabijając kolejnych orków.
  3. Zauważ, że misja ma cele dodatkowe - to cecha charakterystyczna zadań Kelembrimbora, gdzie każde zadanie można ukończyć na brąz, srebro lub złoto, zależnie od tego czy wykonamy wszystkie zadania poboczne.
  4. W tym przypadku zadaniem jest naładować pasek gniewu w 1:36 i pokonać dziesięciu wrogów z pomocą Elfiego Szału. Zadanie łatwo osiągnąć, po prostu skup się na kontrach i dobijaj wrogów. Gdy będziesz miał pełen pasek, uruchom szał i szybko zabij wrogów używając wzmocnionych ataków i egzekucji. Po wszystkim, misja zostanie zakończona.