Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Trzy wieże | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Obroń haediry przed Nazgulami.

Dotrzyj do pierwszej wieży i walcz z orkami. - Trzy wieże | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Dotrzyj do pierwszej wieży i walcz z orkami.
  1. Nazgule chcą odzyskać przejęte przez ciebie haediry - musisz temu zapobiec. Na początku biegnij przed siebie, niedaleko znajdziesz samotnego karagora. Pokonaj bestię i szybko ją zdominuj. Zauważ, że masz licznik czasowy i musisz dotrzeć do pierwszego haediru przed upływem wyznaczonego czasu.
  2. Wskocz na bestię i pognaj przed siebie, a dotrzesz do wieży i grupy orków. Zadaniem pobocznym jest ubicie 7 orków będąc na wierzchowcu, co możesz zrobić bardzo szybko. Do walki dołączy kapitan, który również będzie podatny na ataki karagora, więc to będzie łatwy bój.
Pamiętaj, żeby korzystać z elementów otoczenia. - Trzy wieże | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Pamiętaj, żeby korzystać z elementów otoczenia.
  1. Po walce wskocz na karagora i udaj się do kolejnej wieży. Czeka cię spory dystans do przebiegnięcia, jednak bestia jest bardzo szybka i powinieneś dotrzeć na miejsce bez większego trudu.
  2. Ponownie czeka cię walka z grupką orków. Dookoła znajdziesz mnóstwo gniazd z muchami i mięs, które przyzwą karagory, więc śmiało korzystaj z nich. Następnie skup ataki na kolejnym kapitanie orków, a gdy padnie martwy, ponownie dosiądź karagora.
Przy ostatniej wieży czeka na ciebie walka z nazgulem. - Trzy wieże | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przy ostatniej wieży czeka na ciebie walka z nazgulem.
  1. Podobnie jak poprzednio, biegnij do kolejnej wieży. Tym razem czeka cię walka z największą grupą orków i kolejnym kapitanem. Dodatkowo, do boju dołączy upiór pierścienia. Walka z wrogiem wygląda identycznie jak na koniec aktu 1 - wykonuj dużo uników i kontr, a szybko padnie martwy.
  2. Kluczem do sukcesu jest skupienie się na jednym przeciwniku na raz. Jeśli będziesz miał kłopoty, spróbuj taktykę hit and run - atakuj wroga atakiem z zaskoczenia i szybko ucieknij. Powtórz manewr kilkakrotnie i poradzisz sobie np. z kapitanem. Po walce czeka cię cutscenka, a misja zakończy się sukcesem.