Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsza Obrona | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Bruz

Cel główny: Obroń fortecę przed armią Saurona.

Wrogowie będą wspinać się również po murach. - Najlepsza Obrona | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Wrogowie będą wspinać się również po murach.
  1. Armia Saurona pragnie odbić zdobytą przez ciebie fortecę. Czas na obronę! Na początek ujrzysz siły wroga, którymi przewodzi pojedynczy kapitan orków. Zagrożenie nie jest zbyt duże - możesz śmiało przeskoczyć przez mury i powalczyć trochę z wrogami. Twoi sojusznicy cały czas będą walczyli z wrogimi siłami, więc nie powinieneś mieć zbyt dużych kłopotów.
  2. Gdy pokonasz kapitana, zjawi się kolejna dwójka dowódców wroga. Zabawa jest identyczna jak poprzednio, choć prawdopodobnie przeciwnicy sforsowali już bramę główną, lub po prostu wspięli się i przeszli na dziedziniec. Dołącz do sojuszniczych kapitanów i walcz z wrogiem.
Przejmuj kolejne punkty. - Najlepsza Obrona | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmuj kolejne punkty.
  1. Gdy pokonasz dwójkę kapitanów, nadejdzie kolejna trójka. Staraj się skupić na pojedynczym wrogu i go szybko wyeliminować. Jeśli któryś z twoich kapitanów zostanie pokonany w boju, padnie na ziemię i będziesz mógł go uleczyć.
  2. Praktycznie niemożliwe jest, by przegrać w tej misji. Ale w kolejnych obronach nie będzie tak różowo - jeśli wróg przejmie któryś z punktów, nadejdzie dodatkowe wsparcie, w postaci przynajmniej jednego kapitana. Zawsze staraj się mieć jak najlepsze odziały w swojej armii, bo obrona jest trudniejsza niż szturm.
  3. Zapamiętaj, żeby zawsze podczas ataku i obrony werbować kapitanów. Choć ta obrona jest dość łatwa, to późniejsze będą bardzo trudne. Przejmuj silne orki i zawsze każ im pozostać na polu bitwy, by dołączyli do twojej armii.
  4. Po walce, będziesz świadkiem cutscenki, w której twój lojalny Bruz pokaże swoją prawdziwą twarz. Zostajesz zdradzony, a forteca wpada w ręce wroga...