Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oczy Czarnoksiężnika | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Przesłuchaj 5 kapusiów.

Odszukaj Eltariel. - Oczy Czarnoksiężnika | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Odszukaj Eltariel.
  1. Gdy rozpoczniesz misję, zobaczysz przed sobą mnóstwo ciał orkow, które wskazują na to, że Eltariel jest w okolicy. Idź przed siebie, a po chwili będziesz świadkiem scenki, w której elfka rozprawia się z nazgulem. Porozmawiaj z nią i ruszcie do wspólnego przeszukania obozowiska orków.
  2. Twoje zadanie jest proste, musisz po prostu odszukać i zdominować 5 kapusiów, którzy zaznaczeni są na mapie. Dodatkowym celem misji jest dominacja z ukrycia trzech łuczników, co również nie powinno ci przysporzyć większych kłopotów. Najlepiej zadanie poboczne wykonaj od razu, by nie przejmować się z nim w trakcie głównego zadania.
Dotrzyj do kapusiów i przesłuchaj ich. - Oczy Czarnoksiężnika | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Dotrzyj do kapusiów i przesłuchaj ich.
  1. Pamiętaj, że celem jest przesłuchanie kapusiów, a nie ich zabicie. Staraj się nie detonować beczek, czy wdawać się w walkę, żeby przypadkiem nie zgładzić swoich celów. Najlepiej w ogóle spróbować ukończyć misję jedynie skradając się, co będzie niezłym sprawdzianem przed nadchodzącymi misjami wątku fabularnego.
  2. W trakcie kolejnych przesłuchań dowiesz się więcej o wybrańcach - specjalnej grupie orków, która wyjątkowo spoufala się z nazgulami i zyskuje z ich pomocą specjalną moc. Gdy zdobędziesz komplet informacji, wróć do Eltariel, a misja zakończy się powodzeniem.