Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kamień widzenia | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cele główne: Obrona Minas Ithil przed atakiem orków.

Biegnij za Idril i uważaj na ataki oblężnicze. - Kamień widzenia | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Biegnij za Idril i uważaj na ataki oblężnicze.
  1. Na początku misji biegnij za Idril - wrogowie będą ostrzeliwać waszą pozycję z pomocą bestii oblężniczych. Uważaj na duże, czerwone okręgi na ziemi, musisz je omijać, inaczej zostaniesz trafiony. Zamiast starać się szybko przebiec dalej, postaraj się spokojnie omijać okręgi.
  2. Na dziedzińcu czeka cię walka z słabymi orkami. Postaraj się szybko unieszkodliwić wrogów i biegnij dalej za kobietą. Omijaj kolejne ataki bomb, aż dotrzecie do sprawców wybuchowego zamieszania.
Zdetonuj ładunki wybuchowe bestii i zdominuj ją. - Kamień widzenia | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Zdetonuj ładunki wybuchowe bestii i zdominuj ją.
  1. Odnów strzały i biegnij w kierunku bestii oblężniczej. Musisz wymierzyć swoim łukiem tak, by trafić w podświetlony, niebieski punkt tuż obok katapulty. Dzięki temu ładunek wybuchnie i kreatura otrzyma obrażenia,
  2. Wymierz kolejną strzałę w ładunek i zbliż się do potwora. Zdominuj bestię i wyceluj w kierunku nadchodzącej armii orków. Musisz zabić 60 wrogów, wykorzystując destrukcyjną siłę twojego tymczasowego sprzymierzeńca.
  3. W trakcie eliminacji wrogów, zjawi się kolejna bestia oblężnicza. Wyceluj w nią i pozbądź się konkurencji - na polu bitwy może królować tylko jedna bestia! Następnie ponownie przystąp do strzelania w kolejne zastępy orków.
Wykorzystaj bestię do zniszczenia wrogów. - Kamień widzenia | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Wykorzystaj bestię do zniszczenia wrogów.
  1. Gdy wykonasz cel, zeskocz z bestii, a dowiesz się, że odblokowałeś nową umiejętność, która jest niczym innym jak podwójnym skokiem. Użyj nowej sztuczki, by szybko przemieścić się do kolejnej bestii oblężniczej. Przejmij ją, podobnie jak pierwszą i rozpocznij ostrzeliwanie wroga.
  2. Tym razem celem jest wykończenie 80 orków i zniszczenie dwóch bestii oblężniczych. Zadanie jest proste, szczególnie, że wrogowie nie będą ci przeszkadzać. Po wszystkim zeskocz z bestii i ją zabij. Minas Ithil jest bezpieczne... na razie.