Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sprzymierzeńcy | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Pomóż Baranorowi uwolnić jeńców z Gondoru.

Przejmij orków i powoli odbijaj kolejnych jeńców. - Sprzymierzeńcy | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmij orków i powoli odbijaj kolejnych jeńców.
  1. Baranor przetrwał oblężenie na Minas Ithil i mężczyzna poprosi cię o pomoc w uwolnieniu jeńców. Na początek wespnij się po okolicznych budynkach i zdominuj orki, by pomogły ci w boju. Dookoła jest sporo orków, więc nie warto szarżować.
  2. Twoim celem jest uwolnić trzech uwięzionych żołnierzy. Każdy jeniec jest kawałek od siebie oddalony i dostępu do niego strzeże spora ilość wrogów. Staraj się korzystać z elementów otoczenia i spokojnie ratuj kolejnych uwięzionych.
  3. Do swojej pomocy masz Baranora, któremu możesz wydawać proste komendy, by np. atakował niepostrzeżenie wrogów. Gdy uwolnisz trójkę sprzymierzeńców, twoim celem będzie dotarcie do okolicznej jaskini, gdzie przetrzymywana jest kolejna grupka pojmanych.
W jaskini czeka kolejna grupa uwięzionych , musisz jednak najpierw stoczyć z kapitanem orków. - Sprzymierzeńcy | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
W jaskini czeka kolejna grupa uwięzionych , musisz jednak najpierw stoczyć z kapitanem orków.
  1. Udaj się tam i eliminuj kolejnych orków. W tym obszarze znajdziesz pięciorogo pojmanych i sporo słabych orków. Nowością są ghule, które jednak nie powinny stanowić większego zagrożenia.
  2. Pod koniec natkniesz się na wodza orków, który będzie dość silny. Wróg będzie z klasy berserków, a więc należy zachować szczególną czujność podczas walki bezpośredniej. Dobrze postawić na kontry lub ataki z łuku. Gdy wróg zostanie pokonany, misja dobiegnie do końca.