Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nim nastanie świt | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Uratować generała Castamira.

Twoim zadaniem jest uwolnić pojmanych żołnierzy. - Nim nastanie świt | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Twoim zadaniem jest uwolnić pojmanych żołnierzy.
  1. Mimo twoich starań na arenie, Idril nie była w stanie wtargnąć do obozowiska, by uratować swojego ojca. Wyruszasz z kobietą, by wspólnymi siłami odbić generała. Idź przed siebie i wydawaj Idril rozkazy, by zabijała wrogów z ukrycia.
  2. Idź dalej przed siebie, a dotrzecie do kilku uwięzionych żołnierzy Gondoru. Pokonaj orków i wyswobodź jeńców i biegnij dalej. Dotrzesz do małego obozowiska, gdzie znajdziesz większą grupę przeciwników.
  3. Twoim zadaniem jest wyswobodzić kolejnych jeńców i wyczyścić miejsce z obecności orków. To proste zadanie - możesz wykorzystać do tego Idril lub po prostu samemu mordować kolejnych wrogów. Uratowani żołnierze również pomogą ci walce, więc poradzisz sobie bez najmniejszych problemów.
Biegnij z Castamirem w kierunku miasta. - Nim nastanie świt | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Biegnij z Castamirem w kierunku miasta.
  1. Po wszystkim będzie świadkiem dość zagadkowej sceny, jednak Castamir zostanie uratowany. Idź w kierunku złotego znacznika i staraj się spokojnie eliminować kolejnych wrogów.
  2. Gdy dotrzesz do mostu, czeka cię tam starcie z małą grupką orków. Pokonaj zagrożenie i zbliż się do miasta, a to krótkie zadanie zakończy się sukcesem.