Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Do Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Odbij Baranora z rąk orków.

Najpierw skup się na łucznikach. - Do Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Najpierw skup się na łucznikach.
  1. Czas odbić Baranora, który wpadł w ręce wroga. Rozpocznij misję od powolnego przejmowania orków, gdy w ruinach będzie ich spora grupka. Poluj na łuczników i póki co staraj się nie walczyć bezpośrednio. Zbieraj spokojnie siły, a na walkę niebawem przyjdzie pora.
  1. Celem dodatkowym misji jest uwolnienie 9 pojmanych żołnierzy. Zadanie jest dość kłopotliwe, bo jeńców broni spora grupa orków. Najlepiej stopniowo walcz z wrogami i używaj łuku, by szybko zabijać pojedynczych wrogów. Uwolnieni ludzie dołączą do walki, co ułatwi trochę potyczkę.
1 - Do Gorgoroth | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
  1. Gdy zbliżysz się do Baranora, ujrzysz, że jest pilnowany przez dwóch silnych wodzów. Na szczęście zjawi się Idril, która pomoże ci w boju. Mniejszy z kapitanów jest bardzo podatny na headshoty, więc skorzystaj ze słabości wroga.
  2. Jeśli akurat wrogowie będą zajęci walką z Idril, możesz zbliżyć się do Baranora i uwolnić go. Dzięki temu zyskasz dodatkowego sojusznika, który pomoże ci w walce. Użyj również egzekucji/elfiego szału, by szybko pokonać jednego z kapitanów i zdominuj go, by również włączył się do walki.
  3. Po ocaleniu Baranora i pokonaniu kapitanów misja dobiegnie do końca i ukończysz ciąg zadań dla Gondoru.