Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Które umiejętności są najlepsze? | FAQ | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

W biegiem czasu uzyskasz mnóstwo dodatkowych punktów umiejętności i bez problemu uda ci się odblokować wszystkie zdolności w grze. Jest jednak pewien haczyk - do każdej umiejętności możesz odblokować tylko jedno ulepszenie, a wybór czasem nie jest zbyt oczywisty. Poniżej znajdziesz zestawienie najlepszych umiejętności, które moim zdaniem najbardziej przydadzą cię w całej grze:

W grze znajdziesz bardzo wiele unikatowych umiejętności, które dodatkowo możesz zmodyfikować ulepszeniami. - Które umiejętności są najlepsze? | FAQ | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
W grze znajdziesz bardzo wiele unikatowych umiejętności, które dodatkowo możesz zmodyfikować ulepszeniami.
 1. Egzekucja + Śmiertelna moc - bardzo przydatna umiejętność, dzięki której będziesz zdobywał znacznie więcej mocy w walce, co przełoży się np. na częstsze egzekucje.
 2. Idealna + ulepszenie Przejęcie mocy - podobnie jak powyżej, zyskasz więcej mocy, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów.
 3. Brutalna napaść + Nieskończona moc - podwójny pasek mocy i zmniejszone wymagania na wykonanie finiszerów. Ta umiejętność bardzo się przyda, szczególnie pod koniec gry.
 4. Odwet + Stanowczość - zyskasz dodatkową szansę, a to zawsze okaże się przydatne. Szczególnie w 4 akcie gry, gdzie oblężenia i obrony są bardzo trudne.
 5. Powietrzne skupienie + Uderzenie szpona - bardzo dobra umiejętność na rozpoczęcie walki. Wznosząc się do góry możesz łatwo wycelować i ogłuszyć przeciwników w wybranym obszarze. Dodatkowo możesz np. zaatakować ogłuszonego kapitana dobiciem, co już na start odbierze mu trochę zdrowia.
 6. Mroczny cios + Mroczna dominacja - absolutny must have i jedna z najlepszych umiejętności w grze. Możesz doskakiwać do wrogów i przejmować, co działa również na kapitanów! Wiele razy w chaosie walki, podczas 4 aktu ta umiejętność ratowała mi życie. Gdy zobaczysz, że jakiś kapitan jest do przejęcia, wyceluj w niego bronią i od razu przejmij, co bardzo ułatwi proces dominacji.
 7. Burza lodowa + odmrożenie - to kolejna z kluczowych umiejętności, szczególnie w pojedynkach 1vs1 z kapitanami i mocniejszymi orkami. Możesz zamrażać wrogów i zadawać im silne obrażenia krytyczne. Świetna umiejętność.
 8. Łowca skarbów + Łamacz umysłów - umiejętność zwiększa szybkość dominacji, co niebywale przydaje się w każdym momencie rozgrywki. Docenisz tę umiejętność w 4 akcie gry.
 9. Wezwanie wierzchowca + Smocza pieśń - z wybranych bestii, moim zdaniem najlepszy jest drak, szczególnie, gdy ulepszysz go umiejętnością żelazne łuski. Nie dość, że możesz się na nim szybko przemieszczać to potrafi on bardzo długo walczyć przy twoim boku.
 10. Ruch cienia + Młot Eregionu - moim zdaniem najlepsza umiejętność w grze, dzięki której udało mi się pokonać trudniejszych wrogów. Skok za plecy wroga powoduje zamrożenie przeciwnika, a w połączeniu z umiejętnością odmrożenie, jesteśmy w stanie wykonywać mordercze combo. Niektórych wrogów można trzymać w permanentnym stunie, zamrażając ich cały czas i szatkując z pomocą silnych ciosów. Must have.
 11. Wezwanie poleczników + Przyboczny - inne ulepszenia nie umywają się do silnego przybocznego, którego m.in. możesz zabrać na pojedynek z naczelnikiem. Zawsze staraj się zwerbować np. legendarnego berserka, który samotnie będzie w stanie zagwarantować ci zwycięstwo trudnych pojedynkach.