Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rodzaje wrogów | Wrogowie | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

W grze znajdziesz całą gamę potężnych stworów i orków, które zechcą rzucić wyzwanie Talionowi. Poniżej znajdziesz dokładne zestawienie wszystkich podstawowych typów wrogów, wraz z krótkim omówieniem:

Podstawowe rodzaje orków

Podstawowy typ orków nie sprawi ci większych kłopotów. - Rodzaje wrogów | Wrogowie | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Podstawowy typ orków nie sprawi ci większych kłopotów.

Armia orków Saurona dzieli się na kilka podstawowych rodzajów, gdzie każdy wróg włada inną bronią i stosuję różne taktyki walki:

  1. Wojownicy - To podstawowi wrogowie, którzy wyposażeni są w miecze. Można ich łatwo kontrować, choć przeważnie będziesz musiał walczyć z ich prawdziwym zalewem.
  2. Kusznicy - Używają kusz, które są bardzo zabójcze na dystans. Ci wrogowie są bardzo groźni, bo w walce naprawdę łatwo "złapać" przypadkową strzałę, która odbierze sporo zdrowia. Tych wrogów staraj się pokonać od razu.
  3. Łowcy - Podobnie jak kusznicy, ci wrogowie preferują walkę dystansową. Będą w ciebie ciskać włóczniami - staraj się jak najszybciej wyeliminować tych orków z pola bitwy.
  4. Obrońcy - ten typ wrogów wykorzystuje żelazne tarcze i walczy z pomocą długich włóczni. Niektóre ataki tych wrogów są nie do skontrowania - staraj się więc dostać za plecy wroga, by ominąć jego zasłonę.
  5. Dzikusy - Odpowiednik berserków, ci wrogowie walczą dwoma toporami. Są niezwykle groźni w bezpośrednim starciu, ponieważ potrafią odbijać i kontrować ataki wręcz. Walcząc z nimi korzystaj z łuku i staraj się ogłuszać przeciwników.
  6. Olog-hai - potężne trolle wojenne, które budzą respekt samymi gabarytami. Ci wrogowie mają bardzo dużo zdrowia i najlepiej atakować ich skrytobójczo. W bezpośredniej walce nie będziesz mógł ich przeskoczyć (złapią cię i cisną na zieimę), za to w odpowiednim momencie będziesz mógł wykonać ślizg między ich nogami. Po ogłuszeniu wroga, możesz wskoczyć na jego plecy, ranić z pomocą sztyletu i przez chwile kontrolować jego ruchy.

Zaawansowane rodzaje orków

Z czasem spotkasz silniejsze odmiany orków. Na obrazku dumny kapitan orków, który wyspecjalizował się jako berserk. - Rodzaje wrogów | Wrogowie | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Z czasem spotkasz silniejsze odmiany orków. Na obrazku dumny kapitan orków, który wyspecjalizował się jako berserk.

Gdy podstawowy rodzaj orków zyska doświadczenie, może awansować i dodatkowo się wyspecjalizować w sztuce zabijania. Oto klasy zaawansowanych orków:

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie