Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Plaga | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Eltariel

Cel główny: Obron fortecę Seregost przed Helmem.

Celny strzał w beczkę znacząco osłabi wrogów. - Plaga | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Celny strzał w beczkę znacząco osłabi wrogów.
  1. Tym razem twoja forteca jest szturmowana przez Helma, któremu asystuje spora ilość ghuli, karagorów i pojedynczy drak. Misję rozpocznij od detonacji beczek, a osłabisz trochę siły wroga. Możesz zdominować karagory, jednak Helm od razu zabija każdą sojuszniczą/przejętą bestię.
  2. W następnej kolejności skup się na draku. Postaraj się go pokonać, by nie przeszkadzał ci w walce z Helmem. Podobnie jak z karagorami, nie warto przejmować bestii, gdyż od razu zostanie zniszczona.
Wróg co rusz będzie wzywał ghule. - Plaga | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Wróg co rusz będzie wzywał ghule.
  1. Sama potyczka z Helmem jest dość trudna. Najlepiej wabić wroga na ogniste beczki i je detonować w odpowiednim momencie. Klasycznie, musisz również unikać/odbijać ataki wroga i w odpowiednim momencie go kontrować. Gdy odbierzesz mu trochę zdrowia, upiór ruszy do twojej twierdzy.
  2. W środku czeka cię identyczny pojedynek. Wróg będzie przyzywał ghule i atakował cię przy każdej okazji. Dookoła znajdziesz mnóstwo beczek, które warto wykorzystać - jeden celny strzał i wszystkie ghule wroga padną martwe.
  3. Pojawi się kolejny drak, którego również wyeliminować. gdy zostaniesz sam na sam z Helmem, postaw na kontry i szybko pokonaj wroga. Po walce, misja zakończy się powodzeniem.