Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog - wprowadzenie do gry | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Cel główny: Znajdź Kelebrmimbora.

Pierwsza misja jest bardzo prosta - to samouczek i nauka podstaw kontroli postaci. - Prolog - wprowadzenie do gry | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Pierwsza misja jest bardzo prosta - to samouczek i nauka podstaw kontroli postaci.
  1. Na początku czeka cię film, który podsumuje bieżące wydarzenia i przedstawi ci zarys fabuły z poprzedniej części. Po chwili przejmiesz kontrolę nad Talionem i wylądujesz w dziwnej jaskini, w której grasuje garstka orków.
  2. Jak to bywa w pierwszych etapach gry, poświęć chwilę na opanowanie sterownia. Przed tobą ork - wejdź w tryb skradania się i wykonaj atak skrytobójczy. Atakując w ten sposób nie zaalarmujesz innych orków i zabijesz wroga jednym ciosem.
  3. Spójrz na minimapę i kieruj się do żółtego znacznika. Przeskakuj po kolejnych krawędziach i potrenuj trochę skradanie się oraz np. ataki z powietrza. Nie jest to jednak obligatoryjne i wystarczy, że zeskoczysz do grupki orków, którzy strzegą wąskiego korytarza.
Stocz pojedynek z orkami, by nauczyć się podstaw walki. - Prolog - wprowadzenie do gry | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Stocz pojedynek z orkami, by nauczyć się podstaw walki.
  1. Zejdź do wrogów i rozpocznij pojedynek. Ta prosta potyczka powinna ci posłużyć jako trening walki, uników i kontr. Wróg jest banalny do pokonania, więc nie będziesz miał żadnych kłopotów.
  2. Po wszystkim, idź do znacznika, a uruchomisz długą sekwencje filmową. Kelebrimbor powróci do ciebie, a ty zakończysz ten krótki etap, który służy jako wprowadzenie do gry.