Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krwawy sport | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Gondorczycy

Cel główny: Zatrzymaj walkę na arenie.

Przejmij karagora, by pomógł ci w walce. - Krwawy sport | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Przejmij karagora, by pomógł ci w walce.
  1. Orki zabawiają się kosztem pojmanych jeńców i nakazują im brać udział w krwawych walkach na arenie. Musisz pomóc uwięzionym i odnaleźć Idril. Idź przed siebie, a napotkasz nowy typ wroga - dzikie karagory. Ta odmiana wrogów jest groźniejsza i wytrzymalsza niż klasyczne bestie tego gatunku, więc zachowaj specjalną czujność.
  1. Nim rozpoczniesz walkę z karagorami, możesz wspiąć się na trybuny i przejąć trochę orków. Pomoże ci to trochę w nadchodzącym starciu, a dodatkowa ilość orków nigdy nie zaszkodzi. Gdy przejmiesz kilku z nich zeskocz na dół i zaatakuj karagora - walcz z nim w klasyczny sposób.
Twoi sprzymierzeńcy bardzo pomogą w walce z kapitanem. - Krwawy sport | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Twoi sprzymierzeńcy bardzo pomogą w walce z kapitanem.
  1. Gdy bestia będzie osłabiona, postaraj się ją przejąć. Wsiądź na grzbiet bestii i rzuć się na ologi, które właśnie dołączyły do walki. Potyczka nie powinna być szczególnie trudna, szczególnie, że zjawi się Idril, która pomoże ci w boju.
  2. Pod koniec walki zjawi się kapitan, choć tak naprawdę nie powinien stanowić on większego zagrożenia. Masz sporą przewagę liczebną i twoi sojusznicy nawet samodzielnie łatwo pokonają wroga.
  3. Gdy kapitan padnie martwy misja dobiegnie do końca, a na koniec czeka cię wstawka filmowa.