Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Deszcz strzał | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Szeloba

Cel główny: Walka z wodzem na arenie.

Pozbądź się łuczników, starając się pozostać niezaważonym. - Deszcz strzał | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Pozbądź się łuczników, starając się pozostać niezaważonym.
  1. Choć udało ci się pokonać wodza, który chciał poprowadzić szturm na Minas Ithil, to dopiero początek działań partyzanckich. Udaj się do Szeloby po kolejną wizję, a następnie biegnij do Baranora, by ostrzec go przed nowym zagrożeniem.
  2. Gdy dotrzesz do mężczyzny, ten poleci, byś najpierw zabezpieczył okolicę. Musisz wyeliminować 10 łuczników, uważając na to, by nie zostać odkrytym. Zadanie jest dość proste - wybieraj pojedynczych łuczników, wspinaj się po wieżach i atakuj ich z pomocą ataków skrytobójczych.
  3. Jeśli chcesz, z łatwością możesz zabić swoje cele z pomocą łuku. Wystarczy, że będziesz celował z łuku w głowę, a zadasz obrażenia krytyczne i szybko wykonasz swoje zadanie. Warto jednak poćwiczyć trochę skradanie, bo ten element gry będzie bardzo często miał miejsce w późniejszych etapach.
Uwolnij karagory i wysadź beczki, a ułatwisz sobie walkę. - Deszcz strzał | Akt 1 - Oblężenie Minas Ithil | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Uwolnij karagory i wysadź beczki, a ułatwisz sobie walkę.
  1. Po walce udaj się na wysoką wieżę, a ujrzysz, że na arenę wkracza wód orków. Przeciwnik będzie na 12 poziomie doświadczenia, a dodatkowo na arenie znajdzie się dwóch kapitanów na poziomie 5. Musisz zachować ostrożność, bo walka z kilkoma kapitanami orków na raz zawsze bywa kłopotliwa.
  2. Zacznij od detonacji beczek na arenie i postaraj się atakiem z ukrycia zaatakować któregoś z kapitanów, by go znacząco osłabić. Następnie warto uruchomić elfi szał lub używać egzekucji, by szybko pokonać pozostałych. Gdy uda ci się zabić wodza, misja dobiegnie do końca, a Baranor będzie bezpieczny.