Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Które orki najlepiej werbować do armii? | FAQ | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Najlepiej werbować każdego dostępnego kapitana orków do armii. Szczególnie w 4 akcie zabawy, gdzie przetasowania w armii będą potężne. Podczas jednego szturmu/obrony, może zginąć większość twoich kapitanów i dlatego każdy ork będzie cennym nabytkiem. Są jednak pewne klasy, które zdecydowanie lepiej radzą sobie w boju i osobiście są dla mnie faworytami, jeśli chodzi o zabieranie ich na wojnę:

Niektóre klasy orków lepiej sobie radzą w boju. - Które orki najlepiej werbować do armii? | FAQ | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Niektóre klasy orków lepiej sobie radzą w boju.
  1. Twardziel. To klasa opancerzonych wojowników, którzy wytrzymują poważne obrażenia. Twardziele są w stanie wytrzymać wiele ciosów i wiele z nich potrafi się leczyć. Szczególnie łakomym kąskiem jest Twardziel olog-hai, który dodatkowo będzie ogłuszał wrogów.
  2. Berserk. Berserki to maszyny do zabijania, którzy w boju są bardzo agresywni. To zdecydowanie pomaga, ponieważ rzucają się na wrogów i zadają im naprawdę dużo obrażeń. Często ci orkowie potrafią powalać na ziemię i zasypywać przeciwników gradem ciosów.
  3. Zabójca. Podobnie jak berserki, zabójcy świetnie radzą sobie w walce. Szczególnie dobrze jest zwerbować zabójcę z klanu Dziczy, który posiada klasowe pazuy. Z ich pomocą powala innych wrogów i zadaje im masę obrażeń.
  4. Dowódca. Dowódca wzmacnia orki w swoim sąsiedztwie i najczęściej dowodzi grupką orków/olog-hai. Jest to nie do przecenienia, ponieważ dodatkowe siły na polu bitwy zawsze się przydadzą. Dodatkowo, dowódca jest genialnym wyborem, jeśli chodzi o wytypowanie przybocznego. Dobrze jest zwerbować silnego orka o tej klasie i zabrać go na walkę z naczelnikiem.
  5. Władca bestii. Ta klasa również bardzo się przydaje w walce, ponieważ orkowie na ogół przyzywają karagory, które robią sporo zamieszania. Choć niestety siła bojowa osobników o tej klasie nie jest zachwycająca.

Bardzo dobrze jest również polować na orków z tarczą i włócznią, ponieważ doskonale radzą oni sobie w boju z siłami wroga.