Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ogień z lodu | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny poradnik Śródziemie: Cień Wojny

Zadania: Carnán

Cel główny: Nie dopuść do uwolnienia Balroga.

Możesz użyć mrocznego ciosu, by od razu zacząć walkę. - Ogień z lodu | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Możesz użyć mrocznego ciosu, by od razu zacząć walkę.
  1. Zog chce uwolnić Balroga z kleszczy zamarzniętego jeziora, co możesz zakończyć się tragicznie dla całego Śródziemia. Koniecznie musisz go powstrzymać - dotrzyj do miejsca rytuału, a czeka cię naprawdę trudna potyczka.
  2. Dookoła znajdziesz cztery totemy, które w pierwszej kolejności musisz oczyścić. Zadanie będzie bardzo trudne, bo czeka cię zalew wrogów i walka z Zogem. Najlepiej starać się zwabić wrogów w jedno miejsce i użyć przyspieszenia, by dotrzeć do odległego totemu, który od razu zacznij oczyszczać.
Możesz użyć totemu, by wykonywać ataki skrytobójcze na Zogu. - Ogień z lodu | Akt 2 - Dojście do władzy | Śródziemie Cień Wojny - Śródziemie: Cień Wojny - poradnik do gry
Możesz użyć totemu, by wykonywać ataki skrytobójcze na Zogu.
  1. Dobrze jest wezwać do walki przybocznego i inne stworzenia. Odciągną oni uwagę od ciebie i ułatwią niszczenie totemów. Pomocne również będzie korzystanie z wybuchających strzał (Zog panicznie boi się ognia), co również da ci trochę wytchnienia.
  2. Gdy zniszczysz totemy, będziesz mógł zabrać się za Zoga. Wróg jest bardzo silny - skorzystaj ze wspomnianych wybuchających strzał. Dobrym pomysłem jest również ucieczka od wroga i wspięcie się na totemy tak, by cię nie widział. Ze szczytu możesz wykonywać ataki skrytobójcze, które odbiorą wrogowi sporo zdrowia.
  3. Gdy zniszczysz totemy i pokonasz Zoga, misja zakończy się sukcesem, a Balrog pozostanie uwięziony w jeziorze.